همزمان با هشتمین جشنواره پویانمایی، هفته پویا نمایی در کانون پرورش فکری مازندران برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران قاسم عزیز زاده گرجی با اعلام این خبر افزود: هشتمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی به همت کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان ، همچون هفت دوره گذشته از چهار بخش مسابقه، خارج از مسابقه، نمایش ویژه و چشم‌انداز تشکیل شده است.
وی افزود: بخش مسابقه این جشنواره پذیرای نسخه‌های DVD, MiniDV, DVcam, XDcam با شرایطی همچون گزینش حداکثر 3 قسمت از مجموعه‌ها و سریال‌ها و همچنین آثار تبلیغی شامل فیلم‌های آموزشی، صنعتی و تبلیغاتی است.
مدیر کانون پرورش فکری مازندران تصریح کرد: این جشنواره با هدف فراهم‌سازی بستری شایسته برای تبادل اندیشه‌ها و آموخته‌ها با گرد‌آوری و عرضه هدفمند آثار، کشف توانمندی‌ها و تشویق نوآمدگان عرصه پویانمایی به ابتکار و نوآفرینی و گسترش توانایی‌ها با طرح تکنیک‌ها و نگرش‌های تازه برای دستیابی به کیفیتی افزون‌تر  برگزار می‌شود.
وی خاطر نشان کرد: همزمان با این جشنواره در کلیه کانون های پرورش فکری کشور هفته فیلم پویانمایی برگزار می شود که در طی این هفته بهترین های پویانمایی ایران و جهان اکران می شود.
گرجی یادآور شد: در این هفته کارگاههای آموزشی پویا نمایی با حضور مربی پویانمایی کانون پرورش فکری مازندران برگزار خواهد شد.
هشتمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی تهران، 13 تا 17 اسفند سال جاری به همت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در تهران و 10 استان کشور برگزار می‌شود. در عین حال 21 استان دیگر نیز با برپایی هفته‌های انیمیشن به استقبال این رویداد معتبر سینمایی می‌روند.
کانون پرورش فکری استان مازندران همزمان با هشتمین جشنواره بین‌المللی پویانمایی  13 تا 17 اسفند در مجتمع فرهنگی هنری ساری میزبان منتخبی از بهترین انیمیشن های ایران و جهان می باشد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما