معاون عمراني استاندار در جلسه شوراي ترافيك با اشاره به نزديكي تعطيلات پايان سال و ورود مسافران به استان در ايام نوروز گفت: كليه هاي طرح هاي عمراني بخصوص پروژه هايي كه در ترافيك محورها، جاده ها و شهرهاي استان باعث اخلال شود از 15 اسفندسالجاري تا 15 فروردين 92 تعطيل خواهند شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري مازندران، سيد عيسي هاشمي حيدري، معاون عمراني استاندار در جلسه شوراي ترافيك با اشاره به نزديكي تعطيلات پايان سال و ورود مسافران به استان در ايام نوروز گفت: كليه هاي طرح هاي عمراني بخصوص پروژه هايي كه در ترافيك محورها، جاده ها و شهرهاي استان باعث اخلال شود از 15 اسفندسالجاري تا 15 فروردين 92 تعطيل خواهند شد.
وي گفت: شهرداري ها و اداره كل راه و شهرسازي نسبت به ترميم جاده ها و خيابان هاي شهر در روزهاي اخير اهتمام داشته باشند.
هاشمي بر ضرورت توجه به نكات و اصول ايمني و زيبايي در شهرها تاكيد داشت وتصريح كرد: شهرداري ها در اين ايام لازم است نسبت به خط كشي خيابان هاي شهري، خطوط عابر پياده، ايستگاه هاي وسايل نقليه عمومي و پاركينگ هاي حاشيه خيابان ها و رنگ آميزي جداول و بلوارهاي شهري، ترميم و رنگ آميزي پل هاي عابر پياده و نصب تابلو مورد نياز اقدام كنند.
معاون عمراني استاندار با اشاره به اينكه در شوراي ترافيك، ايمني در مسائل فني اولويت دارد، افزود: ساخت ميادين، گذرگاه، كنارگذر و دور برگردان ها بايد در راستاي زيباسازي و كاهش ترافيك شهر باشند تا آراستگي شهر را به دنبال داشته باشد.
هاشمي افزود: دسترسي آسان، منظر زيبا و آراستگي خيابان، در تصميمات ترافيكي شهرها مدنظر مشاورين ، مهندسين، شهرداري ها و مسئولين قرار گيرد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما