به گزارش روابط عمومی آب و فاضلاب مازندران ، این شرکت با دریافت گواهینامه اهتمام به تعالی نظام پیشنهادات در چهارمین جشنواره ملی نظام پیشنهادها برگ زرین دیگری بر افتخارات  خود  افزود.
مدیر دفتر بهبود بهره وری و تحقیقات و دبیر نظام پیشنهادات شرکت آبفای شهری مازندران تصریح کرد: در این جشنواره که با حضور مسئولان کشوری و مدیران دستگاه‌های اجرایی موفق در عرصه نظام پیشنهادات در دانشگاه تهران برگزار شد، شرکتهای متعالی در زمینه نظام پیشنهادها معرفی و در این راستا نظام پیشنهاد شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران موفق به دریافت گواهینامه اهتمام به تعالی نظام پیشنهادها شد.
مهندس حسنعلی  شفاعی در گفتگویی با بیان اینکه نظام پیشنهادها، فرایندی برای تقویت همکاری کارکنان در تصمیم‌گیری‌ها است افزود: مدیرعامل آبفای مازندران معتقد است که بهره گیری از توانمندیها ، خلاقیت و ابتکارات همکاران در قالب نظام مشارکت تعالی سازمانی و پیشبرد اهداف و چشم انداز برنامه های آینده  را در پی دارد.
وی اظهار امیدواری کرد  با مشاركت همه همكاران بتوانيم مصمم تر از گذشته  در مسير تعالي تا رسيدن به قله سرآمدي و تحقق چشم انداز شرکت آب و فاضلاب گام برداريم

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما