مديريت توسعه و منابع اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از برگزاري آزمون استخدامي در اين اداره كل با شركت 4840 داوطلب خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران اصغر ميرايي محمدي با اعلام اين مطلب افزود : اين اداره كل بر طبق مجوز از دفتر منابع انساني و تحول اداري استانداري مازندران اقدام به برگزاري آزمون استخدامي در سطح استان نموده تا از اين آزمون 100 كارشناس در رشته هاي شغلي (راه و ساختمان ،حمل و نقل، حسابداري ، مكانيك ، ارتباطات و مخابرات ، حقوق ، معماري داخلي ، كارشناس شهرسازي و خدمات اداري و مالي) جذب نمايد.
مديريت توسعه و منابع راه و شهرسازي مازندران در ادامه اظهار داشت: پس از مراحل اوليه اداري و درج آگهي استخدام در جرايد استان تعداد 4840 نفر متقاضي شركت در آزمون در اين اداره كل ثبت نام كرده و در تاريخ 11 اسفند ماه به صورت متمركز در محل دانشگاه آزاد اسلامي واحد ساري در آزمون توانمندي هاي تخصصي و عمومي شركت نمودند.
اصغر ميرايي محمدي در ادامه خاطر نشان كرد : نفرات برگزيده پس از كسب حدنصاب نمره اوليه آزمون و موفقيت در ديگر مراحل ( مصاحبه هاي تخصصي ، گزينش و ... ) به عنوان نيروهاي استخدام پيماني جذب اداره كل راه و شهرسازي استان مي شوند.
گفتني است نتايج اوليه برپايي آزمون مذكور قريب به ده روز ديگر از طريق سايت استانداري مازندران به اطلاع داوطبين گرامي مي رسد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما