استاندار مازندران از عمليات اجرايي پروژه مسکن مهر ( 192 واحدي ) تازه آباد شهرستان چالوس با هدف رفع موانع و تسهيل در روند اجرايي آن بازديد نمود.
به گزارش روابط عمومي اداره کل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سيد علي اكبر طاهايي در حاشيه اين بازديد مسکن مهر را نماد خدمت پاک و صادقانه دولت کريمه برشمرد و افزود: مسكن مناسب از مهم ترين نيازهاي هر فرد بوده كه نقش بسزايي در رشد و بالندگي انسانها و جامعه خواهد داشت. وي در ادامه افزود : طرح عظيم و ملي مسكن مهر در راستاي كاهش دغدغه هاي هموطنان عزيز در تامين سرپناه مناسب و ايجاد تعادل در بازار مسكن و پاسخگويي به بازار تقاضا در دولت نهم با نگاهي ويژه به وضعيت مسكن گروه هاي مختلف درآمدي ، علي الخصوص گروه هاي كم در آمد پايه ريزي شد.
مهندس طاهايي در ادامه به پروژه هاي مسکن مهر شهرستان چالوس اشاره و خاطرنشان کرد: شهرستان چالوس به عنوان يكي از شهرستانهاي گردشگري و توريستي داراي اهميت ويژه اي بوده ، لذا پروژه هاي مسکن مهر در اين شهرستان بايد با جديت و همت والاي مسولين ذيربط به اجرا در آيد.
استاندار مازندران در اين بازديد روند اجرايي پروژه 192 واحدي اين شهرستان را مطلوب ارزيابي و تصريح كرد: تعامل و همدلي دستگاه هاي اجرايي ذيربط در اين بخش مي تواند عامل موثري در جهت تسريع در اجراي پروژه هاي مسكن مهر شود. وي در ادامه عنوان كرد : پروژه مذكور در راستاي تكريم و رفاه قشر زحمتكش خبرنگاران غرب استان به اجرا در آمده و اميد است با اجرا و اتمام آن بخشي از مشكلات اين عزيزان در خصوص مسكن و سرپناه مرتفع شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما