در بازدید مدیران روابط عمومی های منطقه یک استانی صنعت،معدن و تجارت از شرکت کاله اتفاق افتاد: 50 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک صنعت،معدن و تجارت مازندران به کاله اختصاص یافت.

با حضور مشاور امور بانوان وزیر صنعت،معدن و تجارت و آزرده مدیریت امور شعب بانک صنعت،معدن استان و برخی از مدیران روابط عمومی هسته استانی منطقه یک وزارت صنعت،معدن و تجارت از خط تولید فرآورده های گوشتی شرکت  کاله بازدید به عمل آمد.

   به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران: در نشستی که بعد از بازدید از فرایند تولید فرآورده های گوشتی کاله صورت گرفت مشکلات و خواسته های کاله نیز مطرح و آزرده مدیریت امور شعب بانک صنعت،معدن استان مازندران مبلغ 50 میلیارد ریال تسهیلات سرمایه در گردش را جهت تامین مواد اولیه به واحد گوشتی کاله آمل اختصاص داد.

   مشاور امور بانوان وزارت صنعت،معدن و تجارت نیز با بیان اینکه همیشه گزارش تمام این بازدیدها را در قالب مشکلات و موانع پیش روی تولید به دفتر وزارتی و همچنین جلسه شورای مشاوران با وزیر ارائه می دهیم گفت: باید موانع و مشکلات واحدهای تولید برطرف شود تا تولید ملی تحقق یابد.

   ظفری تصریح کرد: تولید ملی،صادرات و اشتغال یک زنجیره به هم پیوسته هستند که اگر به آنها آسیبی وارد شود آسیب های اجتماعی را بوجود می آورد.

   در این نشست ظفری مشاور امور بانوان و خانواده وزارت صنعت،معدن و تجارت،سوری پژوهشگر و عضو هیات علمی دانشگاه،تورانی مشاور بانوان سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران، بهنام ارزبین مدیر روابط عمومی بانک صنعت،معدن ایران،محمد رحیمی سرپرست روابط عمومی و امور بین الملل سازمان توسعه تجارت ایران،فریدون امیریان رئیس منطقه یک استانی صنعت،معدن و تجارت مشاطان مدیر روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان قزوین، زمانی رئیس اداره بازرگانی آمل،حاجیان مدیر روابط اداره کل دخانیات، مجیدی مدیر روابط عمومی اداره کل پشتیبانی و امور دام استان، دزائی پور مسئول روابط عمومی شرکت صنایع چوب و کاغذ استان نیز حضور داشتند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما