اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران بر نیاز امروز اقتصاد ما به وحدت و نظرات جمعی و یکصدا تأکیدکردند. به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران، اعضای هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران در یازدهمین جلسه خود در سال 91 اعلام کردند که از هیچ کوششی برای انسجام و وحدت در شرایط امروز دریغ نخواهندکرد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران در این جلسه از ستاره دار شدن برخی واحدهای تولیدی و صنعتی استان در بانک های مازندران ابراز نگرانی کرد.

غلامرضا عشریه با اعلام این مطلب افزود: متأسفانه نحوه برخورد بانک ها با تولیدکنندگان صنعتی و معدنی استان مناسب نیست.

وی تصریح کرد: برخورد مدیران بانک ها با صاحبان واحدهای تولیدی که ضامن سایر واحدهای تولیدی برای اعطای تسهیلات شده مناسب نبوده و به آنان نیز تسهیلات نمی دهند.

عشریه با اشاره به اینکه اتاق بازرگانی به عنوان نماینده بخش خصوصی بر اساس قانون تشکیل شده، اظهار داشت: متأسفانه بانک ها تولیدکنندگان خوب و بد را با یکدیگر به یک سطح می بینند و برخی تولیدکنندگان مطرح که ضامن شده از بانک ها کارت ستاره دار می گیرند.

وی ادامه داد: اتاق بازرگانی آمادگی لازم را برای حمایت از تولید و جداکردن تولیدکنندگان متخلف از دیگر تولیدکنندگان دارد.

رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران اذعان داشت: تولیدکننده نیازمند حمایت مسئولان بوده چرا مشکلات فعلی تولیدکنندگان فرا استانی است و  فشار تحریم، تورم و کمبود مواد اولیه و ستاره دار شدن واحدهای صنعتی در بانک ها مهم ترین مشکلات فعلی تولیدکنندگان است.

امیدحاجیان برنجستانکی نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران نیز دراین جلسه نبود زیرساخت ها مناسب در سیستم حمل و نقا جاده ای را یکی از مهمترین مشکلات صادرکنندگان بیان کرد.

صادقی، مهاجر، نیکزاد، اصغری، کاوه، مستشرق، فیاض و چلنگری از اعضای هیأت رییسه و هیأت نمایندگان اتاق نیز ضمن تأکید بر اتحاد و یکپارچگی در شرایط امروز اقتصادی خواستار پیگیری جدی مسئولین برای مشکلات موجود عرصه تولید و صنعت شدند.

بهروز صادقی عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران و رییس دوره چهارم کمیسیون صنعت اتاق ایران نیز در این جلسه با بیان اینکه اقتصاد کشور ما بیش از گذشته به وحدت و یکدلی نیاز دارد، از تلاش های چشمگیر 2سال گذشته اتاق بازرگانی مازندران در دوره پنجم برای رفع مشکلات فعالین اقتصادی، تولیدکنندگان و صادرکنندگان قدردانی کرد.

نصیر عمرانیان محمدی عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران هم در این جلسه گفت: برای حمایت از تولید و صنعت می طلبد با همکاری اتاق ایران پیگیری های لازم را برای اختصاص ردیف اعتباری در بودجه سال92 کشور پیش از تصویب صورت داد./

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما