مدیر روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران گفت: جهاد کشاورزی شهرستان بابل در برخورد با ساخت و سازهای غیر مجاز اقدام جالبی انجام داده که در خور تحسین می باشد.

محمد حسین شکیبافر با اشاره به اقدام فرهنگی مدیر جهاد کشاورزی شهرستان بابل اظهار داشت: روز گذشته بر اساس تقویم زمان بندی تخریب ساخت و سازهای غیر مجاز به شهرستان بابل عزیمت کرده که با اقدام جالب جهاد کشاورزی شهرستان مذکور روبرو شدیم.
مشاور فرهنگی مدیر عامل سازمان همیاری شهرداریهای استان مازندران ادامه داد: بر اساس حکم دادگاه و پیگیری های مجدانه مهندس عفتی "سرپرست معاونت فنی و مهندسی سازمان" در هر مکانی که برای اجرای حکم حاضر شدیم، با تخریب بناهای غیر مجاز توسط مالکین روبرو شدیم.
وی گفت: مدیر جهاد کشاورزی بابل هفته گذشته با اقدامی فرهنگی، همه مالکین(متشاکیان) را دعوت و از آنها خواسته بود که با توجه به حکم دادگاه و برنامه تخریب، مالکین بناهای غیر مجاز خود را تخریب نمایند که این اتفاق در بابل برای اولین بار روی داد.
شکیبافر در پایان از خدمات معاونت فنی و مهندسی سازمان،معاونت پیشگیری فرماندهی انتظامی استان،مدیریت امور اراضی استان و ادارات کل راه و شهرسازی و جهاد کشاورزی و همچنین خبرنگاران رسانه های مکتوب و مجازی استان تقدیر و سپاس کرد./امیر رمضانی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما