به گزارش مازنا به نقل از خبرگزاری فارس، تیم راه ساری که در حضور بیش از 2 هزار هوادار خود در سالن ورزشی سید رسول حسینی میزبان شهرداری ساوه بود در نهایت چهار بر دو از مهمان خود شکست خورد.

تیم فوتسال راه ساری با شکست مقابل شهرداری ساوه پانزدهمین شکست فصل را متحمل شد و با 23 امتیاز در بین 13 تیم در رده سیزدهم جدول قرار گرفت و با خوش‌شانسی حضورش را برای فصل آینده در لیگ برتر مسجل کرد.

نیمه نخست بازی تیم میزبان همچون بازی‌های گذشته خوب آغاز کرد و در همان دقایق ابتدا بازی توسط یاسر ابراهیمی به گل رسید.

پس از اینکه یاسر ابراهیمی در دقیقه سه برای راه ساری موفق به گلزنی شد دو دقیقه بعد مازیار امیر خانلو بازیکن گلوگاهی شهرداری ساوه موفق به گشودن دروازه راه ساری شد.

دو تیم در نیمه نخست چند موقعیت گلزنی هم خلق کردند اما در نهایت با تساوی یک بر یک به رختکن رفتند.

در نیمه دوم بازیکنان شهرداری ساوه بازی را بهتر آغاز کرد و موفق شدند در دقیقه 25 توسط محمدرضا زحمتکش بازیکن ملی‌پوش خود به دومین گل برسند.

پس از گل برتری شهرداری ساوه این بار نوبت بازیکنان راه ساری بود که توسط رضا اسماعیلی کاپیتان خود در دقیقه 28 به دومین گل و تساوی بخش دست یابند.

بازیکنان راه ساری با تشویق تماشاگران خود برای رسیدن به گل برتری بی‌تابی می‌کردند و در چندین موقعیت  خود و حتی تک به تک به گل نرسید تا اینکه در دقایق پایانی بازی بازیکنان شهرداری ساوه دو بار توسط علی اسدی و محمد مشجری در دقایق 35 و 37 به گل رسیدند تا بازی را چهار بر دو از میزبان خود راه ساری ببرند.

قضاوت و سرداور این بازی بر عهده سید مهدی حسینی بود که به چهار بازیکن کارت زرد نشان داد که سهم هر دو تیم دو کارت بود.

مهدی عربیان و رضا اسماعیلی از راه ساری و علی اسدی و مازیار امیرخانلو از شهرداری ساوه از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

تیم راه ساری در پایان دوازدهمین دوره لیگ برتر فوتسال باشگاه‌های کشور با 23 امتیاز دهم شد و شهرداری ساوه نیز با 29 امتیاز در رده نهم جای گرفت.

پس از پایان این دیدار و شکست‌های اخیر راه ساری در خانه تماشاگران و چند بازیکن معترض راه ساری به نحوه کادر فنی و مدیریت باشگاه اعتراض کردند و حاشیه‌هایی را نیز برپا کردند. 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما