مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران گفت: جشن نیکوکاری کار تربیتی و پرورشی بزرگی برای دانش اموزان است که در آزمون بزرگ دیگر دوستی قرار می گیرند.

به گزارش روابط عمومی کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران، ابراهیم باغبانی امروز در مراسم نواخته شدن زنگ احسان و نیکوکاری در مدرسه راهنمایی دخترانه شاهد شهرستان ساری ابراز داشت: جشن بزرگ نیکوکاری کار تربیتی و فرهنگی است.
وی با اشاره به اینکه آموزش و پرورش با کمیته امداد در برگزاری این جشن همکاری مناسبی دارد، گفت:  باید از دوران کودکی به فرزندان خود احسان و نیکوکاری را با اعمال خودمان آموزش دهیم.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران با اعلام اینکه کمیته امداد یک نهاد مددکار اجتماعی است، بیان داشت: برای کار بزرگی که کمیته امداد برای قشرهای که به نوعی در چرخه زندگی دچار مشکل می شوند، انجام می دهد دوربین های مخفی متعددی باشد تا انعکاس دهنده واقعیت های  کاری این نهاد باشد.
وی با اشاره به اینکه متولی اصلی فقرا خداوند است، تصریح کرد: باید در این دنیا در برابر کارهای که انجام می دهیم پاسخگو باشیم.
باغبانی با اعلام اینکه ایتام استان مازند ران 26 هزار حامی دارند، خاطر نشان کرد: یک چهارم حامیان ایتام استان را تهرانی ها تشکیل می دهند.
وی با بیان اینکه هر یتیم ماهانه 100 هزار تومان دریافتی از حامیان دارند، گفت: 5 هزار و 600 یتیم در استان مازندران از خدمات حمایتی کمیته امداد و حامیان ایتام بهره مند می شوند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) مازندران رقم های کم و اندک دانش آموزان در این جشن حیات بخش است، اضافه کرد: دانش آموزان در جشن عاطفه های امسال که در ایام بازگشایی مدارس برگزار شد، 350 میلیون تومان به دانش آموزان نیازمند کمک کردند.
وی با اعلام اینکه در استان مازندران یک حامنی سرپرستی 200 یتیم را بر عهده دارد، متذکر شد: 6 هزار و 600 فارغ التحصیل دانشگاهی نیز با کمک کمیته امداد مدارج عالیه علمی را کسب کردند.
وی از برگزاری جشن نیکوکاری در استان مازندران در روز فردا در قالب 330 پایگاه مردمی در میدان های اصلی شهر از فردا مستقر می شود و در روز 18 اسفند ماه نیز جشن نیکوکاری در مصلاهای نماز جمعه با استقرار پایگاه های این نهاد دایر می شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما