فرمانده سپاه ناحیه ساری اظهار کرد: اجرای اردوی راهیان نور همکاری همه ی دستگاه های متولی را می طلبد.
به گزارش مسئول واحد راهیان نور  سپاه ناحیه سار ی، سرهنگ پاسدار غلامرضا شریعتی در دومین جلسه ستاد راهیان نور این شهرستان با اشاره به شرایط خاص اقتصادی جامعه ، در بحث راهیان نور، همکاری مضاعف متولیان امر را خواستار شد و بیان داشت: اردوی راهیان نور مختص دستگاه خاصی نبوده و جزء برنامه های ملی فرهنگی به شمار می آید.
وی با بیان اینکه در اجرای طرح راهیان نور  همدلی، همراهی و همکاری ادارات، نهادهاو مدیریت های متعهد نقش تاثیری گذاری دارد تصریح کرد:عزم ملی و اراده جمعی در اردوهای راهیان نور سعی و تلاش و همت دوران دفاع مقدس را تداعی می کند.
فرمانده سپاه ناحیه ساری در ادامه ضمن گرامی داشتن یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس ،اظهار کرد : با استمداد از همسنگران شهید، می کوشیم در انجام ماموریت و پیروی از ولایت گام های موثری برداشته تا در این عرصه موفق باشیم.
سرهنگ شریعتی در پایان سخنانش با قدردانی از کلیه دستگاه هایی که بسیج و سپاه را در انجام ماموریت هائی اعم از راهیان نور و ... یاری می کنند عنوان کرد:شهرستان ساری در دوران دفاع مقدس کارنامه ی موفقی از خود به یادگار گذاشته است که استقبال از اردوهای راهیان نور و مشارکت دستگاهها  نمود عینی و عملی این کارنامه درخشان است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما