معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش مازندران گفت: براي اولين بار در كشور ، طرح همياران آرامش در مازندران به اجرا در مي آيد.

با توجه به نزديك شدن روزهاي پاياني سال و شور و شعف نوجوانان و جوانان در ايام فرارسيدن سال نو با هدف جلوگيري از آسيب هاي چهارشنبه آخر سال اين طرح به اجرا در مي آيد.
حسين كمالي معاون پرورشي و فرهنگي آموزش و پرورش مازندران در گفتگو با روابط عمومي اين اداره كل گفت : با توجه به اين كه سلامت و امنيت ، مهم‌ترين ملاك‌هاي آسايش در مسير زندگي است ، آموزش و پرورش مازندران نيز در همين راستا اقدام به سازماندهي دانش آموزان در قالب همياران آرامش نموده است .
كمالي اظهار داشت : اين برنامه با توجه به نزديك شدن به روزهاي پاياني سال و شور و شعف نوجوانان و جوانان در ايام فرارسيدن سال نو  و با هدف جلوگيري از آسيب هاي چهارشنبه آخر سال و براي اولين بار در كشور به اجرا در مي آيد.
وي با بيان اين كه همياران آرامش ويژه دانش آموزان دوره راهنمايي و متوسطه مي باشد ، تصريح كرد : اين دانش آموزان آموزش هاي لازم را جهت پيشگيري از آسيب هاي احتمالي چهارشنبه آخر سال را خواهند ديد.
وي خاطر نشان كرد : از آنجايي كه نوجوانان و جوانان خود يكي از آسيب ديدگان اصلي در اين روز مي باشند مقرر گرديد با اجراي اين برنامه ، دانش آموزان ضمن آگاهي از عواقب و آسيب هاي جاني و رواني چهارشنبه آخر سال ، ديگران را نيز آگاه سازند./ فائزه نصرتی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما