نشست تعاملي مسئولان انتظامي استان مازندران با سپاه کربلاي استان،بعداز ظهر روز گذشته در معاونت عمليات فرماندهي انتظامي استان در ساري برگزار شد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس،اين نشست تعاملي با حضور سرهنگ"غلام نژاد"معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مازندران،مسئولان يگان ويژه پاسدارن، پليس پيشگيري و سرهنگ"طالبي و سرهنگ اسماعيلي" از مسئولان سپاه کربلاي استان برگزار شد.

 اين گزارش حاکي است،در اين نشست سرهنگ" غلام نژاد" در سخناني ضمن تقدير و تشکر از حضور مسئولان سپاه کربلاي استان در اين نشست به تشريح برخي طرح هاي انتظامي و امنيتي براي برقراري نظم و امنيت در مراسم چهارشنبه آخر سال و تعطيلات نوروز پرداخت. وي با اشاره به خطرات ناشي از حوادث ناگوار چهارشنبه آخرسال و ايجاد ناهنجاري هاي اجتماعي و صوتي از سوي برخي هنجارشکنان و مخلان نظم وامنيت بر برقراري و حفظ امنيت براي رفاه وآسايش شهروندان تاکيد کرد. معاون عمليات فرماندهي انتظامي استان مازندران همچنين به اجراي طرح تعطيلات نوروز در جاي جاي استان با توجه به حضور مسافران از اقصي نقاط کشور بر تعامل و همکاري سپاه کربلاي مازندران و نيروهاي مقاومت بسيج در اين راستا تاکيد کرد. برپايه اين گزارش،مسئولان سپاه کربلاي مازندران نيز در اين نشست ضمن تقدير از برگزاري الين نشست تعاملي از آمادگي نيروهاي مقاومت بسيج براي همکاري با پليس در برقراري نظم و امنيت چهارشنبه آخرسال و تعطيلات نوروز 92 خبر دادند. گفتني است،همه ساله با نزديک شدن به روزهاي پاياني سال متاسفانه بعلت وجود برخي ناهنجاري اجتماعي و استفاده برخي افراد مخل نظم وامنيت از مواد محترقه و منفجره شاهد وقوع حوادث ناگواري براي خانواده ها هستيم ./فائزه نصرتی،خبرنگار مازنا

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما