دومين جلسه كميته نظارت و ارزيابي ستاد تسهيلات استان مازندران به ميزباني منطقه ساري برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه ساری دومين جلسه كميته نظارت و ارزيابي ستاد تسهيلات استان مازندران به ميزباني منطقه ساري برگزار شد قرائي مدير منطقه ساري در جمع اعضاي كميته نظارت و ارزيابي ستاد تسهيلات سفر استان اظهار داشت: شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه ساري در سطح استان در زمينه خدمت رساني نقش مهمي را خواهد داشت.

 قرائي در ادامه از  توزيع روزانه دو ميليون و دويست هزار ليتر بنزين و دوميليون ليتر نفتگاز و سيصد هزار ليتر بنزين سوپر در استان خبر داد.

وی آمار توزیع روزانه را  نشان دهنده گستردگي ارائه خدمات به مردم  استان دانست و گفت:  در ايام تعطيلات رقمهای توزیع  با حضور مسافرين نوروزي قطعاً رو به رشد خواهد بود و انتظار ما اين است كه راهكارهاي كاهش مصرف سوخت بصورت جدي مورد توجه قرار گيرد . 

 مدير كل دفتر بازرسي مديريت عملكرد و امور حقوقي استانداري مازندران در اين جلسه ضمن تقدير و تشكر از شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي منطقه ساري و جايگاه داران CNG و فرآورده هاي نفتي خاطر نشان كرد : جايگاههاي عرضه سوخت در سطح استان نقش بسزايي در رضايتمندي مسافرين خواهد داشت كه قطعاً نظارت و ارزيابي اين جايگاهها در دستور كار شركت ملي پخش قرار گرفته است .

شعبانعلي واحدي در ادامه گفت : امنيت و سلامت مسافران در ايام تعطيلات نوروز بسيار مهم است و مي طلبد تمام متوليان در جهت تحقق اين امر نسبت به يكايك مسافرين استاني احساس مسئوليت داشته و به درستي ايفاي نقش نمايند .

وی حضور 2618 گويش در سطح استان و قدمت 700 ساله آن نشان دهنده فرهنگ غني استان مازندران دانست و بیان داشت:  مهمان پذيري و استقبال از مسافرين از سوي ستاد تسهيلات سفر با رویکرد فرهنگی امري ضروري و مهم تلقي می گردد.

مدير كل بازرسي استانداري مديريت عملكرد و امور حقوقي مازندران در ادامه مباحث مطرح شده به تنظيم بازار و توجه به مايحتاج عمومي مردم و فعاليت مستمر كميته فرهنگي و همچنين پيگيري وضعيت متكديان و ستاد مهر اشاره اي نمود و گفت : نگاه ما خدمت رساني مطلوب و تلاش براي رسيدن به رضايتمندي  حداكثري است كه اين مهم با تلاش يكايك شما و همكاري دستگاه هاي اجرايي در سطح استان انجام خواهد پذيرفت.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما