رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت مازندران در همایش یک روزه تقدیر از برترین های واحدهای تولیدی و خدماتی حامی حقوق مصرف کنندگان که با حضورمهندس تقوی معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولید کنندگان گفت: عزم دولت برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان جزم است.

مرتضی هاشم پور نیز در این مراسم  اظهار داشت: خدمات پس ازفروش و کالاهایی که در بازار برای مصرف عرضه می شود باید ضمانت نامه،گارانتی و خدمات پس از فروش داشته باشد.

وی به تشکیل انجمن ملی حمایت از مصرف کنندگان در کشور اشاره کرد و گفت: حقوق واقعی مصرف کنندگان این است که کالا از قیمت و کیفیت مناسب در فضای رقابتی برخوردار باشد تا مصرف کننده بتواند کالای مورد نیاز خود را تهیه کند.

هاشم پور با بیان اینکه عزم دولت برای حمایت از حقوق مصرف کنندگان جزم است،گفت: مصرف کنندگان برای احقاق حق خود باید از حمایتهای انجمن حمایت از حقوق مصرف کنندگان برخوردار شوند.

وی به جهت گیریهای هوشمندانه رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سال جاری به سال تولید ملی و حمایت از کار وسرمایه ایرانی اشاره کرد وگفت: این شعار باید به دهه حمایت ازتولید ملی وسرمایه ایرانی به عنوان فرهنگ پایدار و نهادینه تبدیل شود.

در پایان این مراسم از 17 واحد تولیدی و خدماتی برتر که حامی حقوق مصرف کنندگان استان بوده اند با اهدای لوح و تندیس تقدیر شد.که اسامی واحدهای تولیدی و خدماتی برتر حامی حقوق مصرف کننده  بشرح ذیل می باشد:

* شرکت خزر الکتریک
* شرکت آرین طعم خزر
* شرکت پروشات شمال
* شرکت گل بستان دسویپاک
* شرکت شهاب شیرین شمال
* شرکت گام الکتریک
* شرکت صنایع گرمایشی البرز
* شرکت کیک وکلوچه مازند کلوا
* شرکت سوزان صنعت فولاد
* شرکت پرتودانه خزر
* شرکت پردازشگران
* شرکت لبنی صالح آمل
* شرکت لبنی بهارستان
* شرکت لبنی گلا آمل
* شرکت لبنی دوشه آمل هراز
* شرکت آرد خانی

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما