معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت به اتفاق مرتضی هاشم پور رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران،فرزانه معاون برنامه ریزی استانداری مازندران و جعفری رئیس انجمن تولید کنندگان و مصرف کنندگان کشور با آیت الله طبرسی نماینده ولی فقیه در استان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران: سید جواد تقوی در این دیدار به تشریح اوضاع اقتصادی جامعه پرداخت و گفت: جنگ تحمیلی یک جنگ آشکار بوده که مشارکت مردمی را به همراه داشته است.
معاون وزیر افزود: امروز کشور درگیر یک جنگ تمام عیار اقتصادی با زوایا و لایه های پنهان می باشد.
رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان ادامه داد: به طور قطع در این شرایط دشواری که استکبار جهانی مشکلاتی را که برای اقتصاد کشور با تحریم همه جانبه بوجود آورده با هدایت مقام معظم رهبری و همراهی و مشارکت مردم عبور خواهیم کرد.
تقوی با اشاره به ایام پایانی سال و تنظیم بازار شب عید اظهار داشت: 24 هزار ناظر افتخاری آموزش دیده،به صورت نامحسوس بازار را رصد خواهند کرد.
معاون وزیر صنعت،معدن و تجارت گفت: بحث نظارت و بازرسی ایام پایانی سال در قالب ستاد نوروزی به صورت جدی و قاطع صورت خواهد گرفت.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران نیز با اشاره به آغاز طرح ویژه نظارتی ایام نوروز گفت: 1500 بازرس برای تنظیم بازار شب عید به طور محسوس و غیر محسوس به ساماندهی بازار می پردازند.
مرتضی هاشم پور با بیان اینکه از 18 بهمن ماه سالجاری تا کنون 1500 تن مرغ منجمد به بازار عرضه شده است گفت: علاوه بر این میزان توزیع شده در استان، پنج هزار تن مرغ در شرکت پشتیبانی امور دام ذخیره و پاسخگوی نیاز متقاضیان است.
وی تصریح کرد: از هم اکنون طرح ویژه نظارتی نوروز در مازندران همزمان با سراسر کشور آغاز شده و تا 25 فروردین سال آینده ادامه خواهد داشت.
رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان مازندران نظارت بر روند تهیه و توزیع آرد را جدی دانست و اظهار داشت: تا 15 اسفند ماه سالجاری 13 هزار و 477 بازرسی در سطح استان صورت گرفته و دو واحد تولید آرد متخلف شناسایی شده است.
مرتضی هاشم پور میزان تخلف آنها را بالغ بر یک میلیارد و 279 میلیون و 692 هزار و 800 ریال دانست.
 
نماینده ولی فقیه در استان نیز برخورد قاطع با متخلفین تاکید کرد و بیان داشت: دشمن و استکبار جهانی هر لحظه در حال توطئه علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.
وی افزود: دشمن نقطه ثقل نظام که ولایت فقیه باشد را نشان کرده است.
نماینده ولی فقیه در استان با اشاره به اینکه مردم سینه زنان حسینی هستند افزود: همه مسئولین در مقابل این مردم ولایت مداری که بدنه انقلاب هستند مسئول می باشند.
 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما