با موافقت اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران ؛ ایرج نیازآذری رئیس دفتر مجمع نمایندگان استان مازندران شد.

   طی حکمی از سوی رئیس مجمع نمایندگان استان مازندران ، ایرج نیازآذری رئیس دفتر مجمع نمایندگان استان مازندران شد .

   ایرج نیازآذری فعال رسانه ای و کارشناس ارشد دانشگاه مازندران می باشد و در سوابق وی فعالیت هایی نظیر معاون روابط عمومی وزارت علوم ، تحقیقات و فناوری ، مشاور رئیس دانشگاه و مدیر روابط عمومی دانشگاه مازندران ، دبیر شورای روابط عمومی استان مازندران ، ریاست هیئت مدیره خانه مطبوعات مازندران ، رئیس گروه تشکیلات و بهره وری مدیریت بودجه دانشگاه مازندران و سردبیری هفته نامه پیام کشاورز دیده می شود .

   گفتنی است سیدعلی اکبر طاهایی استاندار مازندران در مراسم افتتاحیه دفتر مجمع نمایندگان استان در چهارشنبه هفته گذشته انتخاب نیازآذری به این سمت را انتصابی مناسب و بجا و وی را فردی از اهالی قلم و دوستدار همدلی و هم‌افزایی دانست .

شایان ذکر است دفتر مجمع نمایندگان استان مازندران در خیابان پاسداران ، جنب بیمارستان بوعلی ، محل اداره کل سابق تعاون مستقر می باشد .

متن حکم انتصاب نیازآذری بدین شرح است :

برادر گرامی جناب آقای ایرج نیاز آذری

باسلام و احترام؛

نظر به تصمیم مجمع نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی مبنی بر استقرار دفتر مجمع در مرکز استان  جنابعالی را که فردی متعهد و دارای سوابق ارزنده مدیریتی و رسانه ای می باشید به عنوان« رییس دفتر مجمع نمایندگان مازندران » منصوب می نمایم.

امیدوارم با بهره گیری از رهنمودهای نمایندگان محترم مردم شریف مازندران، نخبگان و فعالان سیاسی، اجتماعی و اقتصادی و با همکاری دستگاه های اجرایی و بخش خصوصی در تحقق اهداف تاسیسی دفتر در راستای وظایف قوه مقننه در امر    قانون گذاری و نظارت بر اجرای قوانین موفق و منصور باشید.

ارتباط مستمر با ائمه معزز جمعه، نمایندگان محترم، دستگاه های اجرایی، دانشگاه ها و مراکز پژوهشی، سازمان ها و        تشکل های مردم نهاد از طریق ایجاد سازمان اداری وتشکیل کارگروه های مطالعاتی مورد تاکید فراوان می باشد.

تدوین برنامه اجرایی، انجام مکاتبات و شرکت در جلسات، کارگروه ها و برنامه های استانی به نمایندگی از طرف اینجانب، ارائه گزارش های  مدون سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به مجمع نمایندگان، برگزاری هم اندیشی نمایندگان با دستگاه های اجرایی، اصحاب رسانه، دانشگاهیان وتشکل های  بخش خصوصی اهم وظایف جنابعالی خواهد بود.

حسین نیازآذری

رییس مجمع نمایندگان مازندران

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما