آخرین جلسه شوراي عمومي كاركنان در سال 91 با حضور مدير كل ، معاونین ، رؤساي ادارات و حضور گسترده كاركنان ادارات ستادي در سالن اجتماعات يادگار امام «ره» اين  اداره كل برگزار گرديد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ، در راستاي ارتباط مستقيم كاركنان با مديريت ، آخرین جلسه شوراي عمومي كاركنان در سال 91 با حضور مدير كل ، معاونین ، رؤساي ادارات و حضور گسترده كاركنان ادارات ستادي در سالن اجتماعات يادگار امام «ره» اين  اداره كل برگزار گرديد .
     بر اساس اين گزارش ، دكتر صالح طبری طي سخناني اعلام کرد : سال بسیار خوبی را پشت سر گذاشتیم . با همت تمامی کارکنان و حمایت همه جانبه مسئولین به درصد بالایی از پیش بینی ها در ارائه عملکرد دست یافتیم . در راستای ارتقاء شاخص های اداری و بالا بردن سطح كارايي و علمي كارمندان نیز بحث آموزش کارکنان به صورت جدی پیگیری و اجرا شد .
    مدیرکل بیمه سلامت مازندران در ادامه از مجموعه فعاليت هاي كاركنان در طول سال 1391 در ارائه خدمات مطلوب به بیمه شدگان و مردم شریف استان علی الخصوص اجرای طرح بزرگ و ملی پزشک خانواده شهری و نظام ارجاع تقدیر نمود . وی همچنین میزان بالای رضایتمندی ارباب رجوع از این اداره کل را نشانۀ عزم جدی کارکنان در تکریم ارباب رجوع و کار با صداقت کلیه کارکنان برشمرد و اعلام کرد : تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات هرچه بهتر به مردم با توجه به تشکیل سازمان بیمه سلامت ، از جمله اهداف مهم این اداره کل در سال آینده می باشد .
     در ادامه برنامه پرسش و پاسخ كاركنان با مدير كل برگزار شد كه به صورت مستقيم و رو در رو به سؤالات مختلف کارکنان پاسخ لازم داده شد .
    لازم به ذکر است از جمله اهداف تشکیل جلسات شورای عمومی می توان به  : سهيم كردن و مشاركت كارمندان در تصميم گيريهاي مربوط به مجموعه كارمندي، ، بررسي و ارائه پيشنهاد در مورد ارتقاء سطح كارايي و علمي كارمندان ، بررسي و ارائه پيشنهاد در زمينه بهينه سازي وبهره وري نظام اداري ، بررسي مشكلات كارمندان در زمينه هاي اداري- اقتصادي- فرهنگي و.... به منظور ارائه راهكارهاي مناسب به مسئولين ، برقراري ارتباط سالم و دوجانبه مجموعه كارمندي ومديريت اشاره نمود .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما