حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار جمعی از پیشکسوتان، قهرمانان و مدال‌آوران رشته‌های ورزشی در مسابقات جهانی و بازی‌های المپیک و پارالمپیک ۲۰۱۲، قهرمانان و پهلوانان ورزشی کشور انگشتری خود را به بهداد سلیمی، قهرمان وزنه‌برداری المپیک ۲۰۱۲ لندن اهدا کردند. در پایان این دیدار ورزشکاران و مدال آوران رشته های مختلف ورزشی در فضایی صمیمانه و از نزدیک با رهبر معظم انقلاب اسلامی گفتگو کردند.

نکته قابل توجه اینکه بیشتر ورزشکاران از رهبر انقلاب تقاضا می‌کردند تا چفیه‌ ایشان را به عنوان یادگاری در نزد خود داشته باشند، اما بهداد سلیمی، قهرمان وزنه‌برداری کشورمان از مقام معظم رهبری تقاضا کرد تا انگشتری ایشان را به یادگار ببرد که این موضوع با موافقت رهبری همراه شده و انگشتر ایشان به قهرمان وزنه‌برداری المپیک رسید.

سلیمی: انگشتر رهبری همیشه در دستم خواهد ماند

به گزارش شمال نیوز ، بهداد سلیمی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: این برای اولین بار نیست که رهبر معظم انقلاب به بنده و سایر ورزشکاران لطف دارند. ایشان پیش از این نیز به من هدیه داده بودند. همین که پس از مسابقه‌های متعدد پیام تبریک برای قهرمانان می‌فرستند خود هدیه بسیار ارزشمند و گرانقدری است اما امروز در دیداری که جامعه ورزش با ایشان داشتند خواستند که هدیه‌ای داشته باشم تا همیشه به عنوان تبرک کنار من باشد. بنابراین انگشتری ایشان را درخواست کردم که حضرت آقا نیز از روی لطف این هدیه بسیار ارزشمند را به من دادند.

وی ادامه داد: این یادگاری بسیار ارزشمندی برای من خواهد بود و سعی می‌کنم همیشه این هدیه را در دستانم داشته باشم. امیدوارم که دعای خیر ولی امر مسلمین همیشه همراه ورزشکاران و همچنین من باشد. از اینکه امروز ایشان وقت گذاشتند و پذیرای جامعه ورزش بودند نیز به نوبه خود تشکر می‌کنم و امیدوارم که جامعه ورزش نیز همیشه توصیه‌های ایشان را مد نظر قرار داده و جامه عمل بپوشاند. دیدار با رهبری و حمایت‌های بی‌شائبه‌ی ایشان قوت قلبی برای همه ورزشکاران و قهرمانان خواهد بود تا بتوانند در آینده افتخارهای دیگری برای کشور عزیزمان به دست آورند.


اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما