فرماندار سوادکوه گفت: تاكنون بيش از 10 هزار نفر از مسافران در مكانهاي از پيش تعيين شده در سطح شهرستان سوادكوه شامل مدارس، مساجد، مهمانپذيرها، چادر ها و پاركها اسكان داده شده اند.

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان سوادكوه، عزيز باقري، فرماندار اين شهرستان در حاشيه بازديد از ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي ضمن ابراز رضايت از عملكرد اين ستاد، با اشاره به افزايش 10 درصدي اقامت مسافران در شهرستان سوادكوه گفت: تاكنون بيش از 10 هزار نفر از مسافران در مكانهاي از پيش تعيين شده در سطح شهرستان سوادكوه شامل مدارس، مساجد، مهمانپذيرها، چادر ها و پاركها اسكان داده شده اند.
فرماندار سوادكوه با اشاره به وضعيت تردد در محورهاي مواصلاتي شهرستان ضمن تقدير از تلاشهاي پليس راه و راهور در روان سازي ترافيك نيمه سنگين محور ، افزود: خوشبختانه در 13 تصادف به وقوع پيوسته در اين ايام در سطح محورها و جاده هاي شهرستان تاكنون شاهد خسارات جاني نبوده ايم و مصدومان به شكل سرپايي درمان شده اند.
رییس ستاد تسهیلات سفر نوروزی شهرستان همچنين با اشاره به وجود بيش از 650 مورد اماكن تاريخي و مذهبي در سوادكوه از بازديد بيش از 30 هزار مسافر از مناطق نمونه گردشگري جوارم و درياچه شورمست و 50 هزار نفر از بقاع متبركه شهرستان خبر داد.
به گفته باقري 3 پايگاه هلال احمر و پرسنل مراكز در ماني شهرستان تاكنون به بيش از 8700 نفر از مسافران خدمات بهداشتي و درماني ارائه داده اند.
باقري همچنين با تاكيد بر لزوم تداوم فعاليت ستاد تنظيم بازار ، از ارجاع 11 پرونده تخلف به تعزيرات خبر داد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما