رئیس شورای اسلامی استان مازندران گفت : شورای استان برای کاهش غرق شدگان دریا مازندران تلاش جدی می کند. فرامرز نقیبی رئیس شورای اسلامی استان مازندران در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار خبرگزاری مهر با بیان اینکه یکی از جاذبه های گردشگری استان مازندران دریا است اظهار داشت : سالهاست که آمار غرق شدگان باعث ایجاد دغدغه برای مسئولان وشورای اسلامی شده وحال فرصتی بوجود آمده است تا در قالب چند برنامه مستند ، مشکلات و راهکارهای کاهش غرق شدگان در شبکه های سراسری واستانی به تصویر کشیده شود.

مهندس نقیبی با تاکید بر اینکه دریا یک سرمایه ملی است وباید برایش اعتبارات ملی و دولتی در نظر گرفته شود ،گفت : معتقدم در این راه همه مسئولین بویژه مدیران و کارشناسان استانداری و میراث فرهنگی باید کمک کنند.

وی با بیان اینکه با برنامه ریزی های خوبی که صورت گرفته است امسال آمارها،افزایش مسافرین را نشان می دهد خاطرنشان کرد : لازم است جهت مسافران تابستانی تدابیر بهتری بیاندیشیم.

رئیس شورای اسلامی استان مازندران با اشاره به اینکه طرح آزادسازی سواحل طرح جدیدی است و سابقه ی زیادی ندارد افزود : در گذشته سواحل بیشتر در دست بخشهای خصوصی ودولتی بود که مردم کمتر می توانستند از آن استفاده کنند و اتمام این طرح خود گام بزرگی در جهت افزایش امنیت دریا است.

نقیبی با تاکید بر اینکه هنوز با طرح دریا به صورت ایده آل و آرمانی آن فاصله داریم گفت : این شروعی است جهت اقدامات بهتر تاهمه هموطنان وگردشگران بتوانند در نهایت آرامش از مواهب آن بهره مند گردند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما