دیدار نوروزی نمایندگان با استاندار و مدیران دستگاه های اجرایی در دفتر مجمع نمایندگان مازندران در فضایی مملو از صمیمیت و برادری برگزار گردید.

در این دیدار که برای برای اولین بار پس از انقلاب اسلامی در مازندران  صورت گرفت  اعضای مجمع نمایندگان و مدیران دستگاه های اجرایی بر ضرورت همدلی و همگرایی جهت توسعه همه جانبه و متوازن استان مازندران تاکید کردند.

بیش از هشتاد مدیرکلی که به دفتر تازه تاسیس  قوه مقننه در ساری  به بهانه دیدار نوروزی آمده بودند تاکید داشتند که هر چه تعامل بین قوای مختلف  بیشتر و صمیمانه تر باشد به همان نسبت  رشد و توسعه استان هموارتر می شود .  هریک از مدیران شرکت کننده در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از راه انداری دفتر مجمع  گزارش مختصری از وضعیت سازمان متبوع خویش به نمایندگان ارائه دادند و آمادگی خو.د را بر تقویت همکاری فیمابین اعلام نمودند.

عارضه یابی و آسیب شناسی  روند توسعه در استان ، بررسی راهکارهای  تعامل بین مجلس و دولت ، طرح مشکلات موجود در استان ،   هم اندیشی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در سال حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی ،گزارش اقدامات سال 91 ، ارائه اهم برنامه های سال 92  و چگونگی دفاع از بودجه استان در کمیسیون تلفیق بوجه در مجلس از دیگر موارد ی بود که در دیدار نوروزی بین نمایندگان و مدیران دستگاه های اجرایی مطرح گردید.

نمایندگان حاضر در دیدار نوروزی  سال 1392 با مدیران دستگا ه های اجرایی هم تاکید داشتند که روند توسعه در کشور و استان مازندران معطوف به هم افزایی و ترسیم نقشه راه منسجم و همدلی بین همه نهادهای موثر بر توسعه می باشد  و همه باید تلاش کنیم تا باارتباط موثر و همکاری صادقانه و نگاه  بلند بفکر پیشرفت زادبو م باشیم .

نمایندگان مازندران در خانه ملت  با اشاره به اهمیت و جایگاه مجلس  آمادگی خود را برای شتاب بخشی به روند توسعه استان اعلام داشته اند.

در همین حال حضور مهندس علی اکبر طاهایی استاندار و مدیر ارشد استان مازندران در دفتر مجمع نمایندگان پیام روشنی بر همدلی مسوولان استان می دهد. استاندار مازندران در این دیدار طی سخنانی  گشایش دفتر مجمع نمایندگان  مجلس نهم را درمرکز استان  گامی ارزنده در جهت پشبرد آرمان های انقلاب اسلامی دانست و ابراز امیدواری کرد با وجود این دفتر هماهنگی بین قوای مختلف در استان فزونی یابد . طاهایی در ادامه  از مدیران دستگاه های اجرایی خواست ضمن ارتباط مستمر با این دفتر از ظرفیت مجمع نمایندگان برای توسعه استان استفاده نمایند.

شایان ذکر است در این دیدار که بیش از سه ساعت بطول انجامید علاوه بر مدیران دستگاه  های اجرایی جمعی از مدیران رسانه های گروهی هم حضور یافتند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما