رئیس سازمان اموراقتصادی ودارایی مازندران گفت: شعارحماسه سياسي و حماسه اقتصادي بايد درچارچوب يک برنامه مدون عملي شود ودرحد يک شعارباقي نماند.

به گزارش روابط عمومی سازمان اموراقتصادی ودارایی مازندران ،محمود شعبان زداه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: نامگذاری امسال با عنوان «حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی» از سوی مقام معظم رهبری تکلیف را برهمگان صریحا تبیین نموده است  و باید با نهایت همت وتلاش درحوزه اقتصاد به پیشرفتهای قابل توجهی برسیم.

وی گفت: مقام معظم رهبري درطي چند سال اخيرهمواره درمقوله اقتصاد تاکيد داشتند ، لذا انتظار مي‌رود که مسئولان در بخش‌هاي مختلف اقتصادي در راستاي عملي کردن این مهم راهکارهای جدي را ارائه دهند.

رئیس سازمان اموراقتصادی ودارایی مازندران افزود: با توجه به اينکه جمهوري اسلامي ايران با بدخواهان متعددی در عرصه جهانی مواجه است، انتظار مي‌رود که  "شعار حماسه سياسي و حماسه اقتصادي" بايد در چارچوب يک برنامه مدون عملیاتي شده و در حد يک شعار باقي نماند.

شعبان زداه اظهار داشت: از سوی دیگر حماسه اقتصادی که به تنهایی نقش تعیین کننده ای برای تحقق اهداف کشور دارد با حماسه سیاسی ارتباط تنگاتنگی دارد که باید فعالان سیاسی و اقتصادی کشورمان در این راستا با همت و تلاش خود راهکارهایی برای جلوگیری از رخنه دشمنان و صدمه زدن به نظام اقتصادی و سیاسی ما اتخاذ نمایند.

وی درپایان اظهارامیدواری کردکه: انشا الله مسئولان نظام اسلامی با یک رویکرد جهاد گونه در جهت تحقق شعارسال، نهایت تلاش وهمت خود را به کار گیرند تا همچون گذشته شاهد رشد و شکوفایی و بالندگی ایران اسلامی باشیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما