مديركل كميته امداد امام خميني (ره) مازندران از پرداخت 27 ميليارد ريال عيدي به مددجويان كميته امداد مازندران خبر داد.

به گزارش روابط عمومي كميته امداد مازندران، ابراهيم باغباني مديركل كميته امداد امام خميني (ره) مازندران در گفت‌وگويي از پرداخت 27 ميليارد ريال عيدي به مددجويان كميته امداد مازندران خبر داد.
وي با اشاره به اينكه اين ميزان عيدي به 62 هزار خانوار مددجوي كميته امداد پرداخت شد، ابراز داشت: اين ميزان عيدي در قالب كمك هزينه مستمري به حساب سرپرستان خانوار در روزهاي اخير به حساب سرپرستان خانوار واريز شد.
مديركل كميته امداد امام خميني (ره) مازندران گفت: اين ميزان عيدي به اندازه مستمري يك ماه مددجويان اين نهاد است.
باغباني در ادامه با اشاره به اينكه در سال 92 برنامه‌هاي اين نهاد در قالب برنامه پنجم توسعه پيگيري مي‌شود، تصريح كرد: همايش ملي سبك زندگي با همكاري دانشگاه مازندران و كميته امداد استان در راستاي فرمايش مقام معظم رهبري در چهار اردبيهشت در بابلسر برگزار مي‌شود.
وي از اجراي طرح شبكه نيكوكاري در استان خبر داد و گفت: در راستاي اين طرح افراد خير در محلات با همكاري هيئت امناي مساجد شناسايي و براي كمك به افراد نيازمند همان محله‌ها فعاليت مي‌كنند.
مديركل كميته امداد مازندران با اشاره به اينكه در اين طرح دو هدف مد نظر قرار دارد، يادآور شد: اين شبكه نيكوكاري با همكاري هيئت امناي مساجد و كميته امداد شكل مي‌گيرد كه در اين راستا در هر بُعد جمعيت 10 هزار نفري يك شبكه تعريف شده است.
باغباني با بيان اينكه در راستاي برنامه‌هاي تعريف شده خيران محلي و نيازمندان هر محله شناسايي مي‌شوند و با محوريت مساجد خدمات حمايتي به اين افراد ارائه مي‌شود.
وي اين اقدام را ترويج نيكوكاري به صورت گسترده و واگذاري امور حمايتي به مردم با هماهنگي كميته امداد برشمرد.
اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما