رییس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی مازندران همدلی و همگرایی تشکل ها را نیاز امروز بخش خصوصی بیان کرد.

به گزارش روابط عمومی اتاق بازرگانی مازندران، غلامرضا عشریه درنشست مشترک اعضای هیأت نمایندگان اتاق با اعضای هیأت مدیره خانه صنعت و معدن و کانون کارفرمایان مازندران در سالن کنفرانس اتاق بازرگانی گفت: اتاق بازرگانی، خانه صنعت و معدن و کانون کارفرمایان یک پیوند ناگسستنی هستند و با هدفی جمعی به دنبال حل مشکلات فعالین اقتصادی است.

وی با اشاره به مشکلات پیش روی فعالین اقتصادی گفت: اتاق بازرگانی آمادگی کامل دارد با همکاری دیگر تشکل ها برای رفع مشکلات پیش روی فعالین و تلاش گران عرصه تولید و صنعت اهتمام داشته باشند.

رییس اتاق بازرگانی مازندران با بیان اینکه همدلی و همگرایی تشکل ها نیاز امروز بخش خصوصی است، ابراز امیدواری کرد تا در برنامه پنجم توسعه کشور از ظرفیت های درنظرگرفته بخش خصوصی به نحو مطلوب استفاده شود.

عشریه با قدردانی از نمایندگان استان مازندران، از نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران خواست تا مشکلات پیش روی تولیدکنندگان را با تشکیل جلسات مشترک را از مجلس پیگیری کنند.

صدرزاده رییس انجمن معدن خانه صنعت و معدن مازندران هم در این نشست از ایده های رییس اتاق در ارتباط با تشکیل این نوع جلسات مشترک قدردانی کرد و گفت: برپایی این گونه جلسات هم اندیشی موجب دلگرمی تشکل ها برای تلاش جهت رفع مشکلات فعالین اقتصادی خواهدبود.

درباری رییس کانون کارفرمایان استان نیز در این نشست گفت: می طلبد برای موارد مهم مشکلات فعالین اقتصادی در سه تشکل به اتفاق نظر برسیم تا امور بهتر پیش رود.

شاهپور نیازی عضو هیأت مدیره خانه صنعت و معدن مازندران هم در این نشست گفت: امیدواریم این جلسه شروعی برای فعالیت در سال جدید باشد.

عبدالحسین صادقی نایب رییس اتاق بازرگانی مازندران در این نشست گفت: می بایست از تجربیات  کشورهای پیشرفته برای برون رفت برخی از مشکلات اقتصادی بهره گرفت و با یک نگاه کارشناسی به صورت موردی مشکلات واحدهای تولید را بررسی کرد.

 باقر اصفهانی عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی مازندران نیز در این نشست با بیان اینکه یکی از مهمترین مشکلات امروز جامعه از قشر کارگری است، گفت: به نظر می رسد جای خانه کارگر در این گونه نشست های مشترک تشکل ها خالی است که می طلبد با کار کارشناسی تشکل ها را توانمند کنیم.

عشریه رییس اتاق بازرگانی مازندران و دبیرشورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت در استان همچنین در دوازدهمین جلسه هیأت نمایندگان اتاق در سال 91 با بیان اینکه شورای گفتگوی بخش خصوصی و دولت در سال جدید به جد پیگیری خواهدشد، خاطرنشان کرد: امیدواریم در سال1392 مشکلات واحدهای تولیدی کاهش و شاهد رشد فعالین اقتصادی مازندران باشیم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما