مدير راهداري اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران از رضايت كاربران جاده اي از مقوله زيباسازي و پاكسازي حريم راههاي اصلي استان در ايام نوروز سال جاري خبر داد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس عباسعلي نجفي ضمن اعلام اين مطلب افزود: از آنجا كه مازندران  همواره به عنوان يك استان پيش رو در زمينه جذب مسافر و گردشگر در طول سال علي الخصوص در ايام تعطيلات بوده ، لذا وجود يك راه ايمن و زيبا در اين استان به عنوان يك هدف اصلي همواره در سرلوحه كاري راه و شهرسازي استان مي باشد. از اين رو با توجه به تعطيلات ايام نوروز طرح ضربتي پاكسازي و زيبا سازي حريم راههاي اصلي استان از 20 اسفند سال91 به طور سراسري در سطح استان به اجرا درآمد كه خوشبختانه با تلاش و كوشش خستگي ناپذير راهداران عزيز با رضايت كاربران جاده اي همراه شد.
مهندس نجفي در ادامه يادآور شد: 2241 كيلومتر مربع جمع آوري زباله و نخاله در حاشيه راههاي اصلي استان و همچنين 4854 كيلومتر شستشوي علائم از جمله اقدامات اين اداره در ايام نوروز در زمينه زيبا سازي و پاكسازي حريم راههاي استان مي باشد.
مدير راهداري راه و شهرسازي استان در ادامه ضمن اشاره به اين مطلب كه پاكسازي حريم راهها  با مشاركت بخش خصوصي همراه بوده ، عنوان كرد : زيبا سازي و پاكسازي حريم راهها نياز به يك فرهنگ سازي وسيع در سطح جامعه داشته و همه آحاد مردم بايد نسبت به اين مهم خود را مسئول بدانند.

وي در خاتمه تصريح كرد :  در نوروز امسال با تلاش بي وقفه مجموعه همكاران اداره كل و ديگر دستگاههاي ذيربط توانستيم نقش كوچكي در كاهش تلفات ناشي از سوانح رانندگي در استان داشته ايم و اميدواريم در سال جديدبا همدلي و تعامل بيشتر و رعايت مقررات و قوانين توسط رانندگان شاهد سالي بدون سوانح رانندگي در كشور و استان باشيم

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما