مدیر کل کارتعاون و رفاه اجتماعی مازندران گفت: قانون کار باید به نفع تولید اصلاح شود نه به نفع سیاسیون.
علی بابایی کارنامی 26 فروردین ماه 92،در نشست خبری که در اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی برگزار شد اظهار داشت: فعالیت های اداره کل کار ،تعاون و رفاه اجتماعی توسعه بخشی برای برنامه ریزی فضای کار و تولید در کشور است.
مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی مازندران افزود: تعاون بخش مهمی از کشور است و سهم 25 درصدی ان تا برنامه 5 ساله مورد توجه کشور است و جهت گیری مطلوبی را در این بخش خواهد داشت همچنین قانون کار در کشور ما به نفع تولید باید پیش برود نه به نفع سیاسیون ..
بابایی از برگزاری یادواره 450 شهید کارگر در اردیبهشت ماه 92 در مازندران خبر داد.
وی تجلیل از کارافرینان برتر استان را در اواخر اردیبهشت ماه از دیگر برنامه های اداره کل کار،تعاون و رفاه اجتماعی مازندران در سال 92 اشاره کرد و افزود: تاکنون 430 نفر از کارافرینان در سامانه این اداره کل ثبت نام کرده اند.
مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی مازندران خاطرنشان کرد: کارگران ساختمانی که بیمه انها انجام نشده در دست اقدام است و به زودی مشکل این کارگران در استان رفع خواهد شد.
مدیرکل کار،تعاون و رفاه اجتماعی مازندران با اشاره به مشکل بازنشستگی 250 کارگر اظهار داشت: وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی با همکاری استانداری مازندران برای اولین بار در کشور سهم 7 درصد کارفرماها رابه حساب تامین اجتماعی واریز کرده اند .
بابایی یادآور شد: همچنین مقرر شده به 270 نفر کارگران نساجی قائمشهربه مدت 3 سال بیمه بیکاری پرداخت شود.
وی با تاکید بر اینکه جهت گیری های ما به سمت کارهای دولتی نخواهد بود گفت: مقرر شده 5 هزار نفر از طریق دو آزمون استخدامی در استان جذب دستگاه های دولتی شوند که ما نباید تنها به سمت کارهای دولتی سوق یابیم بلکه باید تمهیداتی برای اقتصادی تر کردن فضای کسب و کار اندیشیده شود.
بابایی یادآور شد: سال گذشته 80 میلیارد تومان اعتبار به تعاونی ها تسهیلات پرداخت شده است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما