پس از اجراي موفق فار اول طرح تفكيك زباله از مبداء از صبح امروز فاز دوم اين طرح كه رجوع خانه به خانه مي باشد آغاز شد .

 
بنا به گزارش مركز امور رسانه شهرداري ساري مهندس سيد محمد رضاگراميان مديرعامل سازمان پسماند طي جلسه اي با حضور كارشناسان و پيمانكاران فاز دوم طرح تفكيك زباله از مبداء گفت: با دقت اجراي طرح را زيرنظر گرفته و تمامي فعاليت هاي ما را در فاز دوم نيز رصد مي كنند . بنابراين بايد با قدرت و صلابت اين فاز را عملياتي كنيم .
وي با اشاره به اينكه فاز دوم ،  مرحله مراجعه خانه به خانه براي تحويل زباله هاي خشك مي باشد افزود : شهر را به مناطق مختلف تقسيم كرديم و تصميم راسخ داريم كه هر هفته دو بار به تمامي منازل در تمامي نقاط ساري رجوع و ضمن تحويل كيسه هاي زباله خشك كالاهاي تشويقي را تقديم خانواده هاي عزيز نمائيم .
گراميان در تشريح چگونگي مراجعه به منازل و دريافت زباله هاي خشك گفت : چندين دستگاه با آژيرهاي خاص براي مراجعه به منازل در نظر گرفته شده اند . اين خودروها هنگام ورود به هر كوچه اي ضمن به صدادرآوردن آژير كه ما نام آن را آژير فاز دوم نامگذاري كرديم به افراد محله اطلاع اوليه مي دهيم و پس از آن به يكايك منازل مراجعه و با نشان دادن كارت شناسايي زباله ها را دريافت مي كنيم .
گزارش خبرنگار مركز امور رسانه شهرداري ساري حاكي است چندي قبل نيز مهندس مهدي عبوري شهردار ساري در سخناني خطاب به شهروندان ضمن دعوت از آنها براي مشاركت در اجراي اين طرح تاكيد كرده بود : با اين طرح مانع از هدر رفت طلاي كثيف خواهيم شد. ضمن آنكه از اين ثروت كلان مي توانيم براي توسعه و عمران مركز استان بهره بگيريم .
شايان گفتن است همزمان با مراجعه به منازل و دريافت زباله هاي خشك سازمان پسماند مرحله دوم آموزش و اهداي كيسه زباله به مردم را آغاز كرده و مي كوشد تا با بالا بردن اطلاعات شهروندان زمينه مشاركت آنان را در بهره گيري از طلاي كثيف يا همان زباله هاي خشك فراهم سازد .

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما