مدیر کل آموزش و پرورش استان مازندران با بیان اینکه تمام توان خود را در راستای اجرایی شدن شعار سال بکار می گیریم بیان داشت:در راستای حماسه اقتصادی ، هنرستانها و مدارس روستائی مازندران ، مدارس تولیدی می شوند.

به گزارش خبر نگار مازنا،  به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران، محمد علي اميري در نخستين جلسه شوراي آموزش و پرورش استان  در سال جديد  که در باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد هفته معلم را فرصتي براي بازخواني وظايف و نقش اين قشر در تربيت دانش آموزان توصيف كرد و افزود: معلم خلاء هاي محبت به دانش آموزان كه احياناً در بخش هاي ديگر جامعه از جمله خانواده به او تحميل مي شود را پر مي كند و او را در مسير اهداف تعيين شده تربيت مي نمايد .

 

مديركل آموزش و پرورش مازندران در ادامه  به  مسابقات قرآن و نماز استان  که از روز 27 فروردين  که در اردوگاه میرزا کوچک خان رامسر در حال برگزاري است اشاره کرد و گفت: 2 هزار و 600 دانش آموز در مرحله استاني به رقابت مي پردازند.

اميري با بيان اين كه شش دانش‌آموز مازندراني رتبه نخست المپياد علمي بسيج كشور را كسب كردند، از اعزام  57 نفر از دانش‌آموز به سفر حج عمره  خبر داد.
وي همچنين اظهار كرد : احكام افزايش حقوق 42 هزار فرهنگي استان صادر و توزيع شد.
اميري در ادامه  با اشاره به انتخاب 790 معلم نمونه شهرستاني و 88 معلم نمونه استاني، اظهار داشت: چهار معلم مازندراني در بين معلمان نمونه كشوري قرار گرفتند.
وي خاطرنشان كرد: در مجموع 882 معلم نمونه شهرستاني، استاني و كشوري در مازندران انتخاب شدند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما