مديركل راه و شهرسازي استان مازندران با بیان اینکه، راه و شهرسازی استان علاوه بر حفظ و نگهداري از راههاي تحت پوشش اقدامات گسترده اي را در جهت احداث و يا ارتقاء راههاي ارتباطي مازندران در دست اجرا دارد از عمليات اجرايي احداث 67 كيلومتر راه اصلي با اعتباري بالغ بر 200 ميليارد ريال در استان خبر داد.
به گزارش خبرنگار مازنا به نقل از روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران مهندس سيد علي اسد با اشاره به اینکه، مازندران با دارا بودن ده هزار و يكصد كيلومتر راه اصلي ، فرعي و روستايي تنها استاني است كه از طريق سه محور ارتباطي هراز ، كندوان و سوادكوه با مركز كشور در ارتباط می باشد تصریح کرد: استان مازندران به عنوان يكي از سرسبزترين و زيبا ترين مناطق طبيعي كشورمان محسوب شده كه اين امر موجب گردید تا محورهاي ارتباطي مازندران يكي از پرترافيك ترين محورهاي ارتباطي كشور باشد.
وي در ادامه در خصوص عمليات راهسازي در مازندران اظهار داشت : پيش بيني مي شود با برنامه ريزي از قبل تعيين شده در سال جاري عمليات اجرايي ساخت 35 كيلومتر ديگر نيز اجرايي شود.
مديركل راه و شهرسازي مازندران ، راههاي اصلي دوآب _ خطيركوه ، اسلام آباد _ گهرباران ، نوشهر _ كجور ، گلوگاه _ دامغان _ نيالا ، تنكابن _ قزوين _ الموت و ... از جمله محورهاي در دست احداث نام برد و افزود: با عنايت به موارد ياد شده و جايگاه خاص محورهاي ارتباطي استان لازم است تا ضمن توجه ويژه به اين محورها ، در زمينه اختصاص اعتبار با نگاه ملي سهم بيشتري براي سرعت بخشيدن به فعاليتهاي راهسازي لحاظ شود.
وي در پایان به كاهش تخصيص و كمبود اعتبار راه و شهرسازی مازندران در سال گذشته اشاره کرد و گفت: هرچند رفع این کمبودها با حمايت همه جانبه مسؤلين استاني و كشوري سبب شد وظايف خود را به خوبي انجام داده و اميد آن داريم با فضل و ياري خداوند متعال و تامين اعتبارات لازم پروژه هاي در دست احداث را هر چه سريع تر تكميل و آماده بهره برداري نماييم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما