فرماندار چالوس از انتخاب هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا در این شهرستان خبر داد. سید قدیر رضایی در گفتگو با خبرنگار ما افزود:محسن میردار،هوشنگ زندکریمی،حسن ردایی،حمزه شیخ الاسلامی،اسحاق میارکیانی،علی اصغر کلارستاقی نژاد،محمد میار نعیمی و محمد لطفی نژاد بعنوان هیئت اجرایی انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای شهرستان چالوس انتخاب شدند.

وی ادامه داد: آمادگی لازم در حوزه شهرستان چالوس جهت برگزاری انتخابات در کلیه حوزه های انتخاباتی وجود دارد.

وی ادامه داد: بخشداری های بخش مرکزی ،مرزن آباد و کلاردشت نیز با تمام توان و تلاش خود آماده برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا هستند.

رضایی تصریح کرد: از کاندیداهای انتخابات شوراهای اسلامی شهر وروستا می خواهیم از تبلیغات زودهنگام خودداری کنند تا شاهد برگزاری انتخابات با نشاط و حضور گسترده مردم در 24 خرداد سالجاری باشیم.

 وی گفت: امسال حماسه سیاسی جلوتر از حماسه اقتصادی توسط مردم ولایت‌مدار ایران انجام می‌شود.

وی نقش رسانه‌ها در برگزاری پر شکوه انتخابات را اثرگذار خواند و تصریح کرد: تبیین، تشویق و هدایت مردم به منظور خلق حماسه بزرگ از مهم‌ترین رسالت اصحاب رسانه در انتخابات است.

رضایی با اشاره به اهمیت خلق حماسه سیاسی در سال جاری اظهار کرد: انتخابات رکن اساسی جامعه در راستای برقراری مردم‌سالاری دینی و رعایت حقوق ملت است و باید به نحو مطلوب و شایسته از آن استفاده شود.

وی با تصریح بر اینکه تمام مسیرهای خلق حماسه سیاسی در سخنان و رهنمودهای مقام معظم رهبری برای تمام جامعه تبیین شده است، افزود: رهنمودهای مقام معظم رهبری چراغ راه مردم و مسئولان در راستای اجرای انتخاباتی پرشور و سالم است.

فرماندار چالوس با بیان اینکه انتخابات یک فرصت برای ملت ایران است، خاطر نشان کرد: حضور آگاهانه، پر شور و انتخاب افرادی اصلح همدلی و اتحاد ملت و مسئولان را به دشمنان نظام نشان می‌دهد.

وی تصریح کرد: مسئولان و مدیران اجرایی در دوران انتخابات اجازه استفاده از امکانات و تجهیزات دولتی به نفع کاندیداهای خاصی را ندارند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما