به گزارش  مازنا به نقل از روابط عمومي ارشاد،مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران از آغاز هشتمين جشنواره سراسري نامه اي به امام رضا(ع) خبر داد

 

و گفت: هشتمین جشنواره سراسری نامه ای به امام رضا(ع) از سری برنامه های یازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا(ع) به میزبانی مازندران برگزار می شود.
حجت الاسلام عباسعلی ابراهیمی افزود: اشاعه و ترویج فرهنگ منور رضوی، گسترش فعالیت های فرهنگی- هنری و مذهبی مرتبط با سیره امام رضا(ع) و تجلیل از پدیدآورندگان آثار برتر فرهنگی و هنری در زمینه سیره، شخصیت و معارف امام رضا(ع) از جمله اهداف این جشنواره است.
ابراهیمی از اقبال عمومی به این جشنواره خبر داد و افزود: سال گذشته 83 هزار دل نوشته به این جشنواره ارسال شد.
وي افزود: امسال جشنواره ملی نامه ای به امام رضا(ع) در پنج رده سنی کودکان (7 تا 10 سال)، نوجوانان (11 تا 15 سال)، جوانان (16 تا 20 سال و 21 تا 31 سال) و بزرگسالان (31 سال به بالا) برگزار می شود ونفرات اول تا سوم هر پنج رده با اهدا جایزه نقدی، نشان جشنواره و تندیس مورد تجلیل قرار خواهند گرفت.
ابراهيمي افزود:جشنواره بخش بومی هم دارد. نامه هایی که با گویش مازندرانی نوشته شده باشند به بخش بومی راه پیدا خواهند کرد. در این بخش هم 5 اثر در مراسم اختتامییه كه 24 شهریورماه برگزار مي گرددمورد تجلیل قرار می گیرد.
شايان ذكر است علاقمندان در سراسر کشور تا بیستم مرداد ماه 1392 فرصت دارند تا نامه هایشان را به دبیرخانه جشنواره به آدرس
ساری، میدان امام(ره)، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، دبیرخانه جشنواره، کد پستی 4815838794 ، صندوق پستی 1551 ارسال کنند.
ارسال نامه از طریق پست الکترونیک و یا شماره نمابر 01512264458 نیز امکان پذیر است.

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما