معاون سياسي امنيتي و اجتماعي استاندار مازندران گفت: تعداد 17 هزار و 702 نفر براي حضور در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستاي استان ثبت نام نمودند.

به گزارش كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان، هادي ابراهيمي با اشاره به اينكه اين آمار نهايي ثبت نام كنندگان است، افزود: از اين تعداد داوطلب 17 هزار و 13 نفر مرد و 689 نفر زن هستند.
رييس ستاد انتخابات استان با بيان اينكه از مجموع ثبت نام كنندگان، 15668 نفر در روستاها مي باشند، تصريح كرد: 15164 نفر مرد و 504 نفر زن براي شركت در انتخابات شوراهاي اسلامي در روستاها ثبت نام نمودند.
وي خاطرنشان ساخت: از مجموع ثبت نام كنندگان، 1849 مرد و 185 زن و در مجموع 2034 نفر نيز براي حضور در انتخابات شوراهاي اسلامي شهرهاي استان ثبت نام نمودند.
ابراهيمي با اشاره به نام گذاري امسال از سوي مقام معظم رهبري به سال حماسه سياسي و اقتصادي، اظهار داشت: بحمدالله در مجموع ثبت نام كنندگان براي حضور در انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در مازندران شاهد خلق حماسه و رشد ثبت نام بوديم.
وي ادامه داد: يقيناً مردم مومن و هميشه در صحنه استان نيز با حضور گسترده و حماسي خود در روز انتخابات نيز خالق حماسه عظيم و به ياد ماندني خواهند بود.

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما