دکتر صالح طبری طی مصاحبه ای با اعلام مطلب فوق افزود : با عنایت به اجرای طرح پزشک خانواده شهری از اول اردیبهشت در استان مازندران ، تمامی کسانی که دارای دفترچه بیمه درمان می باشند باید به پزشک خانواده خود مراجعه و نسبت به نشان دار کردن دفترچه بیمه درمان خود اقدام نمایند .

 

به گزارش روابط عمومي اداره كل بيمه سلامت مازندران ،  وی همچنین افزود : با نشان دار شدن این دفترچه ها در مراجعه به پزشک خانواده ، ویزیت و فرانشیز دارو رایگان بوده و زمانی که با رعایت سیستم ارجاع به پزشک متخصص مراجعه نمایند ، فقط 10 درصد حق ویزیت مصوب را پرداخت می نمایند
مدیرکل بیمه سلامت مازندران همچنین اعلام کرد : تمامی کسانی که تا کنون نسبت به پوشش بیمه درمان خود اقدام نکرده اند می توانند با مراجعه به کلیه ادارات و نمایندگی های بیمه سلامت در سطح استان نسبت به پوشش بیمه درمان خود اقدام نموده تا از مزایای طرح پزشک خانواده بهره مند گردند .
وی افزود : دفترچه های بیمه درمان ایرانیان با تخفیف 50 درصد حق سرانه سالانه به افراد فاقد پوشش بیمه درمان تعلق می گیرد و کسانی که فاقد تمکن مالی هستند در صورت احراز این مطلب با هماهنگی و همکاری مراجع ذیصلاح با تخفیف ویژه دفترچه بیمه درمان را به مدت یکسال دریافت می نمایند .
مدیرکل بیمه سلامت مازندران اعلام کرد : از تاریخ 1/2/92 قرارداد پزشکان عمومی فقط در قالب طرح پزشک خانواده بوده و حق الزحمه ایشان بر اساس دستورالعمل پزشک خانواده (ویرایش 02) و به صورت سرانه ای خواهد بود .
دکتر صالح طبری در پایان ابراز امیدواری کرد : مردم شریف استان مازندران در این طرح که واقعاً به نفع سلامت جامعه است با دقت کامل وارد شوند . وی یادآور شد با اجرای طرح پزشک خانواده شهری و نظام ارجاع ، ذائقه مردم در بحث درمان کمی تغییر خواهد کرد که این تغییر ذائقه قطعاً به نفع مردم خواهد شد

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما