مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: جامعه ورزش مازندران در تحقق حماسه سیاسی و حضور حداکثری مردم در انتخابات نقش مهمی دارد.

احمد سعادتمند مدیرکل ورزش وجوانان مازندران در محمود آباد با اشاره به اینکه نگاه ورش و جوانان استان نگاهی استانی و جامع است افزود: روسای هیات های ورزش شهرستان ها نیروی های داوطلبانه ای هستند که می توانند در پیشبرد اهداف ورزش شهرستان بسیار موثر باشند.

وی با بیان اینکه نقشه راه موفقیت ورزش کشور را مقام معظم رهبری در فرمایشات خود ترسیم کرده اند گفت: بایستی فرمایشات معظم له را در جهت دستیابی

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران سال 92 را سال توسعه ورزش همگانی اعلام داشت و افزود: پس از تاکید معظم له به ورزش همگانی برای انتخاب سال جاری بعنوان توسعه ورزش همگانی به خود می بالیم.

سعادتمند با تاکید بر پیروی از منویات مقام معظم رهبری گفت: تنها راه تحقق این مهم پرداختن به راهکار مهم و عظیم ورزشی توسط ولایت فقیه بوده که می بایست فرمایشات مقام معظم رهبری را در حوزه ورزش عملیاتی و اجرایی کنیم.

مدیر کل ورزش و جوانان مازندران گفت: بایستی شرایطی ایجاد شود تا ورزش محمود آباد از کمپ نفت سهم برد.

وی جامعه ورزش مازندران را در تحقق حماسه سیاسی و حضور حداکثری مردم در انتخابات مهم دانست و گفت: خوشبختانه فرهنگ ورزشی در شهرستان محمود آباد در وضعیت مطلوبی به سر می برد.

سعادت مند از وجود 45 هیات ورزشی استانی و 860 هیات های شهرستانی افزود: 386 میلیارد تومان هزینه جهت به استاندار رساندن سرانه ورزشی استاندارد نیاز است.

این مسئول از برگزاری مسابقات قهرمانی آسیایی شطرنج به میزبانی محمودآباد خبر داد و گفت:25 کشور آسیایی در این دوره از رقابت ها شرکت خواهند کرد. وی گفت: اولویت اول میزبانی محمودآباد جهت برگزاری مسابقات شطرنج قهرمانی آسیا کمپ نفت محمود آباد است.

سعادتمند با بیان اینکه باید به ناجیان غریق توجه و اهتمام ویژه ای ورزید گفت: با برگزاری نشست های با استاندار مبلغ 2 میلیارد و 500 میلیون تومان به این قشر مهم جامعه اختصاص داده شده است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما