استاندار مازندران در ادامه با اشاره به در پيش بودن انتخابات 24 خرداد، گفت: به همه فرمانداران و بخشداران برای همکاری در راستای حضور کاندیداهای ریاست جمهوری سفارش های لازم شده است و در چارچوب قانون و مقرارت با اين افراد همكاري خواهد شد.

 

 

به گزارش روابط عمومي استانداري، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران، در مراسم افتتاحیه پارک بزرگ بانوان در بابل ضمن توصیف شخصیت برجسته و والای حضرت فاطمه زهرا(س) بعنوان الگو و اسوه زنان عالم ؛ بیان کرد: امروز زنان ایران با الگو برداری از سیره دخت نبی مکرم اسلام، به جایگاه رفیع اجتماعی و معنوی دست یافته اند .
وی راه اندازی پارک بانوان در شهرستان را در راستای ارج نهادن به جایگاه زنان خواندو گفت: بانوان امروز در عرصه تعلیم و تربیت و آموزش نقش مهمی را ایفاء کرده اند و تولید محصولات كشاورزي بخصوص برنج را بدون حضور زنان نمی توان انجام داد.
طاهایی با اشاره به اينكه مکان فعلی پارک بزرگ بانوان، زمانی محل دفن زباله بود، افزود: خوشبختانه به همت شورای شهر و شهرداری این مکان با مهندسی ویژه به محلي برای تفریح و تنوع برای بانوان مبدل شده است و این نشانگر همت والا در عرصه شهرسازی است.
وی در ادامه با بیان اینکه دولت در خصوص راه اندازي كارخانه زباله سوز اقدامات ماندگاري در مازندران انجام داده است، بیان داشت: احداث نیروگاه های زباله سوزدر نقاط مختلف کشور نشانگر توجه دولت نهم و دهم به رفع معضل زباله در استانها است .
استاندار مازندران در ادامه با اشاره به در پيش بودن انتخابات 24 خرداد، گفت : به همه فرمانداران و بخشداران برای همکاری در راستای حضور کاندیداهای ریاست جمهوری سفارش های لازم شده است و در چارچوب قانون و مقرارت با اين افراد همكاري خواهد شد.
طاهایی با اعلام اين مطلب كه همه امكانات استان براي برگزاري انتخابات سالم و قانونمند مهياست، اظهارداشت: همه مسئولان و دست اندركاران مازندران تلاش خودشان را برای برگزاری هر چه بهتر انتخابات خواهند کرد.
يادآور مي شود، پارک بزرگ بانوان مازندران در بابل در زمینی به مساحت 24 هزار متر مربع در سه فاز با اعتبار 40میلیاردریال به بهره برداری رسید.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما