استاندار مازندران خواستار پیگیری همه مشکلات شهر و روستا از طریق شوراها شد.


به گزارش روابط عمومی استانداری، سید علی اکبر طاهایی، استاندار مازندران در جلسه روسای شوراهای اسلامی شهرها و شهرستان های مازندران بیان داشت: شوراها مشاوران خوب برای مسوولان ارشد استان و کشور در راستای توسعه به شمار می روند.
وی شوراها را تجلی اراده مردم دانست و افزود: اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا به عنوان نمایندگان مردم و خادم آنان باید با تکیه برخرد جمعی در راستای عمران و آبادانی روستا و شهر خود تلاش کنند.
طاهایی با اشاره به این که وظیفه اعضای شورا بسیار خطیر است، اظهار داشت: شورا باید بازوی کمکی برای دولت باشند تا پروژه های عمرانی، فرهنگی، ورزشی و... در شهر و روستا عملیاتی شود.
نماینده عالی دولت در استان با بیان اینکه جایگاه و نقش مهم شورا در عرصه خدمات رسانی برهیچ کس پوشیده نیست، تاکید کرد: برای احقاق حق و خدمت به مردمی که شما را به عنوان نماینده خود انتخاب کرده اند باید تلاش کنید.
وی ادامه داد: شوراها از ریشه دارترین نهادهای مدیریتی در جامعه هستند که مطابق قانون اساسی از ارکان مهم تصمیم گیری کشور و مظهر حاکمیت ملی می باشند.
استاندار مازندران تصریح کرد: شوراها براساس نقش قانونی و مردمی که دارند می توانند براساس شرح وظایف خود منشا تحولات اساسی و پایدار در استان شوند.
طاهایی گفت: با تشكيل شوراهاي اسلامي شهر و روستا زمينه لازم براي شناسايي مشكلات ودغدغه‌هاي اصلي مردم فراهم شده و گام هاي بسيار جدي براي رفع مشكلات برداشته شده است.
به گفته وی شوراهاي اسلامي شهر و روستا بايد در كنار فعاليتهاي عمراني، نگاه ويژه‌اي به مسايل فرهنگي نيز داشته باشند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما