استاندار مازندران گفت: دكتر محمود احمدي نژاد، رييس جمهور كشورمان در قالب دور چهارم سفرهاي استاني به همراه اعضاي هيات دولت، چهارشنبه 18 ارديبهشت ماه جاري به استان مازندران سفر می کنند.


به گزارش روابط عمومي استانداري، سيد علي اكبر طاهايي با اعلام اين خبر بيان داشت: از جمله برنامه های رئیس جمهور در این دور از سفر به استان مازندران ، سخنرانی در اجتماع مردم مركز استان، افتتاح چند پروژه عمرانی و صنعتی، حضور در نشست صمیمی با جوانان استان و جلسات کارگروه تخصصي كشاورزي و معدن و هیئت دولت خواهد بود.
وي افزود: محور اصلی چهارمین دور از سفرهای استانی دولت بررسی مصوبات دوره های قبل، رفع موانع و مشکلات آنها و همچنین تصویب مصوباتی است که نیاز آنها در استان احساس می شود.
طاهايي اظهار نمود: همچنین تشکیل کارگروه های کشاورزی و معدن و استفاده بهینه از منابع استانی در جهت ایجاد اشتغال و تولید از دیگر اهداف سفرهای دور چهارم استانی هیات دولت می باشد.
نماينده عالي دولت در استان اذعان داشت: جهت برنامه ريزي براي انجام اين سفر، چندين جلسه كاري در تهران با حضور مديران استان برگزار شد و زمينه تحقق اهداف سفر و اجراي كارهاي مهم در مازندران فراهم گريده است.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما