دانشگاه فرهنگیان پردیس حضرت صدیقه طاهره مرکز ساری میزبان جشن هفته معلم و روز زن بود.
درابتدای این مراسم رییس دانشگاه با تبریک روز زن به دانشجویان  گفت:  حضور جوانان در  هر مراسمی  می تواند برای آنان آموزنده وپند آمیز  باشد .
آرزو ولی پور با بیان اینکه جوانان با حضور در اجتماع های مختلف می توانند درس های زندگی را فرا گیرند  افزود:درست نیست که توجه به حواشی سبب شود تا اصل موضوع یعنی یادگیری شیوه های زندگی حضرت فاطمه (س) را فراموش کنید.
وی با اشاره به اینکه متاسفانه آنطور که باید به بعد علمی زندگی حضرت فاطمه (س)پرداخته نشده است گفت:نیاز است تا دانشجو معلمان در این زمینه به تحقیق بیشتری بپردازندواز راه وروش این بانو درترسیم افق  زندگی خود بهره گیرند.
ولی پور بیان داشت : با نگاهی به زندگی حضرت فاطمه زهرا(س)به 3 بعد از ویژگیهای شخصیتی وی پی می بریم که با شناخت این موارد می توانیم بر حرف های یاوه گویانی که می گویند:زن برای کارهای خانه ساخته شده است خط بطلان بکشیم.
وی در ادامه توجه وارزشمندی که بانوی گرامی اسلام به خانه وخانواده  ,عبادت وبندگی خدا در زندگی وبعد سیاسی  داشتند از ویژگیهای شخصیتی وی برشمرد وگفت:اگر می خواهیم خود را به منبع نور حضرت فاطمه ( س)نزدیک کنیم  نیاز است خود را از بدیها دور سازیم .
رییس دانشگاه فرهنگیان پردیس حضرت صدیقه طاهره با اشاره به نزدیک شدن انتخابات سال جاری گفت:دانشجویان با حضور در صحنه انتخابات  می توانند حادثه خلق کنند ,این حادثه آنقدرعظیم باشد که تبدیل به حماسه سیاسی شود.
شایان ذکر است در این مراسم دانشجویان برتر از سوی رییس دانشگاه مورد تقدیر قرار گرفتند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما