فرماندار مرکز استان مازندران گفت: سوم خرداد در ویترین افتخارات ملت ایران، نماد اقتدار و استکبار ستیزی است.

فرماندار مرکز استان مازندران در ستاد گرامیداشت سوم خرداد ،آزادسازی خرمشهر را عطیه الهی به ملت ایران دانست و گفت:این حماسه در ویترین افتخارات ملت ایران نماد اقتدار و استکبار ستیزی است.

جواد واحدی با اشاره به اینکه حماسه خرمشهر به یک الگوی بزرگ در تاریخ ایران مبدل شد تصریح کرد: با وجود استحکاماتی که رژیم بعث عراق در خرمشهر مستقر و بکارگیری ابزار جنگی پیشرفته توسط ارتش عراق اعتقاد و ایمان خلل ناپذیر رزمندگان اسلام و رهبری هوشمندانه ی حضرت امام خمینی (ره) ، انهدام جبهه کفر و استکبار را موجب شد.

وی بر انتقال ارزشها ،نمادهای مقدس سالهای دفاع مقدس و فرهنگ جهاد و شهادت را به نسل های آینده تأکید و همچنین برنامه ریزی و مستند سازی در حوزه دفاع مقدس را خواستار شد.

فرماندار ساری ادامه داد ،امام خمینی (ره) انقلابی را پایه گذار شد که امروز پژواکش خیزشی در میان ملت های مسلمان و ستمدیده ایجاد کرد که موجب سردر گمی استکبار جهانی شد .

واحدی تصریح کرد: مشروعیت نظام و انقلاب ملت ما از ولایت فقیه است و یکی از آسیب های دولتهای اسلامی و مردمی نوظهور در منطقه نبود رهبری مشروع و محبوب در رأس است.

نماینده عالی دولت در مرکز استان  از تشکیل کمیته های 7 گانه گرامی داشت سوم خرداد در ساری خبر داد و یادآور شد : این روز با عنوان جشن ملی و حماسه ای ماندگار در حافظه تاریخی ملت ایران ماندگار خواهد شد.

در پایان این نشست روسا و مدیران دستگاههای اجرایی شهرستان ساری برنامه هایی را با هدف بزرگداشت حماسه آرادسازی خرمشهر ارائه کردند.

 

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما