رييس جمهور در بدو ورود به استان مازندران در فرودگاه ساري با بيان اينکه اين استان همواره براي ملت ايران و جامعه بشري داراي نفع و فايده بوده است، گفت: استان مازندران ديار مردم مومن، با صلابت، وفادار و مقاومي است

که در طول تاريخ با عشق، کار و تلاش در مسير آرمانهاي انقلابي ساده و از حريم شرف انساني، فرهنگ اسلامي ارزشهاي متعالي و استقلال ايران، صيانت کرده‌اند.

دكتر محمود احمدي نژاد با بيان اينکه در اين استان بخش مهمي از نيازهاي حياتي و مهم کشور توليد و در خدمت ملت قرار مي‌گيرد، اظهار داشت: مردم اين استان در دامان خود انسانهاي بزرگ ، عالمان، اديبان و مجاهداني را تربيت کرده و به ملت ايران هديه کرده‌اند. رييس جمهور تصريح کرد: مردم اين ديار در دوره اسلامي حقيقت اسلام ناب را از سرچشمه آن دريافت و از حريم قدسي آن صيانت و نسل به نسل آن را منتقل کرده‌اند. وي افزود: مردم استان مازندران در دوره انقلاب اسلامي سهم بزرگي در پيروزي ملت داشته و زن و مرد و پير و جوان مازندران در دوره دفاع مقدس افتخارات بزرگي در صيانت از موجوديت ملت و استقلال کشور انجام دادند. دكتر احمدي نژاد خاطرنشان کرد: خوشبختانه امروز مازندران نماد سرسبزي، نشاط و اميدواري ملت ايران است و مردم اين استان در عرصه‌هاي گوناگون پيشگام ملت ايران هستند. رييس جمهور در بيان برنامه‌هاي چهارمين سفر هيات دولت به استان مازندران اظهار داشت: در اين سفر ضمن عرض ارادت به مردم اين استان دو کارگروه کشاورزي و صنعت و معدن براي بررسي برنامه‌هايي که بايد در جهت تقويت اين دو بخش در استان اجرا شود تشکيل شده و تصميمات لازم در آن اتخاذ خواهد شد؛ همچنين در جلسه هيات دولت مصوبات گذشته مورد پيگيري و بررسي قرار گرفته و پيشنهادات جديد در راستاي ارتقاء سطح استان در بخشهاي مختلف بررسي خواهد شد. دكتر احمدي نژاد افزود: همچنين در اين سفر وزرا و معاونين رييس‌جمهور با حضور در شهرستان‌ها با مردم د يدار و در جلسات شوراي اداري شرکت کرده و نيازهاي آن شهرستان را براي بررسي و اتخاذ تصميمات مناسب به هيات دولت ارائه خواهند کرد. رييس جمهور قرار است تا ساعتي ديگر در اجتماع مردم استان مازندران در ميدان شهداء ساري سخنراني کند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما