همزمان با یازدهمین دوره برگزاری جشنواره بین المللی امام رضا(ع) فراخوان اولین جشنواره سراسری مشاعره و شعر خوانی رضوی منتشر شد. به گزارش روابط عمومی اداره کل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مازندران، قاسم عزیز زاده گرجی با اعلام این خبر افزود: این کانون پس از برگزاری سه دوره موفق جشنواره بین المللی قصه گویی رضوی، در چهارمین سال فعالیت خود در عرصه ترویج معارف رضوی مجری برگزاری اولین جشنواره سراسری مشاعره و شعر خوانی رضوی شد.

وی تصریح کرد: بر همین اساس فراخوان این جشنواره تهیه و به کانون های پرورش فکری کشور، مراکز فرهنگی و هنری و دستگاه های فرهنگی ارسال شد تا شاهد حضور گسترده علاقمندان به شعر و مشاعره در عرصه رضوی باشیم.

گرجی یادآور شد، این رخداد فرهنگی همزمان با دهه کرامت در کانون پرورش فکری مازندران برگزار می شود و این کانون از همه ظرفیت های خود در جهت گسترش فرهنگ رضوی و نیز فعالیت های فرهنگی، هنری و ادبی برای رشد کودکان ونوجوانان استفاده خواهد نمود.

علاقه مندان می توانند اصل فراخوان اولین جشنواره سراسری مشاعره و شعر خوانی رضوی را از نشانی kpf-mazandaran.irوmoshaere-razavi.blogfa.com مشاهده ودریافت دارند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما