در آستانه ورود به بیست وچهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران؛فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ساری اعزام 3000 زائر ساروی به مرقد مطهر امام خمینی (ره) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سپاه ناحیه مقاومت ساری ، سرهنگ پاسدار غلامرضا شریعتی طی گفتگوئی اختصاصی با خبرنگار ما  ، که در آستانه ورود به بزرگداشت بیست وچهارمین سالگرد ارتحال ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران انجام شد اظهار داشت: مدیریت های راهبردی امام خمینی (ره) در انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تعیین کننده بود.

وی در ادامه با بیان اینکه شخصیت ممتاز امام از او یک الگوی بزرگ و عملی برای جهان ساخته است تصریح کرد: امام خمینی(ره) برای همیشه تاریخ زنده است چرا که اندیشه های راهبردی و تاریخ را به جلو سوق می دهدو افکار و اندیشه های او به مقصد هدفمند و نتیجه ساز رهنمون می شود.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت ساری، اظهار داشت: وقتی دنیای امروز پیدایش و افق و دورنما تفکر امام را متوجه می شود در جای خود می نشیند و به دنبال یک راه جدید است تا بتواند با او و افکارش مقابله کند.

وی با تاکید بر اینکه بایستی گستره و تاثیر افکار امام را در جنبش و بیداری جهان اسلام ، جستجو کرد بیان د اشت: در افکار امام راحل استراتژی و عمق بصیرت نمایان است  که همین حزم و دوراندیشی دیروز سبب خیزش جدی جهان اسلام شده است.

این مسئول، تصريح كرد: زنده نگه داشتن یاد و خاطره امام به خاطر رسیدن به ارمانهای بزرگ امام است و باید گسترش یابد .

سرهنگ شریعتی در پایان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره)  به برنامه های ستاد گرامیداشت سالگرد ارتحال امام (ره) شهرستان ساری اشاره کرد و گفت: اعزام زائران مرقد مطهر امام خمینی (ره) به تعداد3000نفر از شهرستان ساری،تشکیل ستاد در پایگاه ها و حوزه های مقاومت و سطح شهرستان و تشکیل کمیته های 14 گانه جهت انجام هرچه بهتر ماموریت های سالگرد ارتحال حضرت امام از برنامه هایی است که در این ایام  اجرا خواهد شد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما