رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی استان مازندران از تایید صلاحیت اولیه 17 هزار و 941 نفر برای عضویت در شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران خبر داد.


کمال علیپور از گام محکم برای ایجاد حماسه سیاسی در انتخابات خرداد ماه خبر داد و گفت: استقبال عمومی برای نام‌نویسی در انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاها قابل توجه بوده است.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی استان مازندران با تاکید بر اینکه سعی شده است تا حق و حقوق مردم ضایع نشود، افزود: سعی شده است تا با سعه صدر، نمایندگان افکار مختلف در انتخابات شوراها حضور یابند.

نماینده سوادکوه، سوادکوه شمالی، قائمشهر، جویبار و سیمرغ در مجلس شورای اسلامی از تایید صلاحیت اولیه 17 هزار و 941 نفر در انتخابات شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران خبر داد و افزود: 2 هزار و 11 نفر از ثبت نام کنندگان، شهری و 15 هزار و 930 نفر روستایی هستند.

وی با بیان اینکه یک هزار و 815 نفر از ثبت‌نام کنندگان از داوطلبان مرد شهری و 196 نفر از داوطلبان زن شهری هستند، خاطرنشان کرد: 15 هزار و 273 مرد و 657 نفر زن در روستاهای استان مازندران برای حضور در شوراهای اسلامی ثبت نام کرد‌ه‌اند.

علیپور با تاکید بر اینکه رد صلاحیت شدن به معنای رد صلاحیت شدن از موقعیت اجتماعی نیست، از امکان شکایت رد صلاحیت شدگان خبر داد و یادآور شد: کسانی‌که در هیئت نظارت بخش و شهر رد صلاحیت شدند به مدت چهار روز فرصت شکایت دارند و در 12 خرداد ماه اسامی نهایی نامزدها اعلام می‌شود.

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی استان مازندران از امکان پیگیری شکایت نامزدهای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای مازندران به صورت استانی و کشوری خبر داد و یادآور شد: کاندیداهای رد صلاحیت شده شهری بعد از 12 خرداد ماه با مراجعه به هیئت نظارت مرکزی در تهران و کاندیداهای رد صلاحیت شده بعد از اعلام نهایی اسامی در 12 خرداد با مراجعه به هیئت عالی نظارت استان، می توانند پیگیر شکایت خود باشند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما