سرهنگ ستاری از برپایی دعای پر شور ندبه در مزار شهدای گمنام در سطح استان مازندران خبر داد.

مازنا: دعای ندبه این هفته ی استان مازندران به مناسبت سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر در مزار شهدای گمنام شهرستانهای استان برگزار می شود که در راستای این امر پارک موزه دفاع مقدس نیز میزبان دعای ندبه این هفته ی مردم ولایتمدار ساری خواهد بود.

به گز ارش خبرنگارمازنا، سرهنگ پاسدار محمد ستاری د رجلسه کمیته ی اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد سالگرد امام خمینی (ره) و آزاد سازی خرمشهر، که پیش از ظهر امروز 30 اردیبهشت ماه سال جاری که با حضور اعضای کمیته در اتاق جانشین فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت ساری برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات بیت المقدس اظهار داشت: گزارش برنامه های گرامیداشت سوم خرداد و آزاد سازی خرمشهر ، طی جلسه ای در فرمانداری ساری به دبیرخانه فرمانداری ارائه شد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد سالگردامام خمینی (ره) و آزادسازی خرمشهر ،با بیان اینکه عملیات فتح خرمشهر وعملیات آزادی سازی سوسنگرد به عنوان دوعملیات ملی نامگذاری شده است تصریح کرد: در راستای گرامیداشت این روز ملی استاندار به عنوان رئیس ستاد استانی، فرماندار رئیس ستاد شهرستانی و سپاه ناحیه به عنوان دبیر این ستاد ، مسئولیت برگزاری هرچه با شکوه تر این روز را بر عهده دارند.

معاونت فرهنگی – اجتماعی سپاه ناحیه مقاومت ساری ، با بیان اینکه صدام گفته بود اگر ایران خرمشهر را از ما بگیرد کلید بصره رابه او می دهم تصریح کرد: هرچه قدر ما در ارتباط با این پیروزی صحبت کنیم کم بوده و نمی توان عظمت این افتخار را بیان کرد.

سرهنگ ستاری، به عملیات بیت المقدس که منجر به آزادسازی خرمشهر شد اشاره کرد و گفت: این عملیات طی سه مرحله و بعد از 24 روز منتهی به آزادسازی خرمشهر شد.

معاونت فرهنگی – اجتماعی سپاه ناحیه مقاومت ساری،  برنامه های این ایام  را برشمرد واز برگزاری دعای ندبه  صبح روز جمعه  سوم خرداد سال جاری (راس ساعت 6)  در مزار شهدای گمنام سراسر استان مازندران خبر داد و گفت: در شهرستان ساری نیز دعای ندبه با حضور پرشور مردم ولایتمدار و بسیجیان در مزار شهدای گمنام واقع در پارک موزه دفاع مقدس این شهرستان برگزار خواهد شد.

وی ، مراسم تجلیل و قدردانی از خانواده های شهدای عملیات بیت المقدس و رزمندگان این عملیات غرورآفرین را  بعد از ادای فریضه نماز جمعه از برنامه های روز سوم خرداد در شهرستان ساری عنوان کرد و گفت:  نصب بنر درمیادین شهر وهمچنین 2000 پوستربا محوریت آزادی خرمشهردروسایط نقلیه عمومی و برگزاری جشن بزرگی به همت شهرداری ساری در سالن شهید متقی ساری  درعصر روز سوم خرداد نیزدیگر برنامه ها می باشد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد سالگردامام خمینی (ره) و آزادسازی خرمشهر، در بخش دیگری از سخنانش از اعزام 3000  نفر زائر ساروی  ، در ایام سالگرد رحلت معمار کبیر انقلاب به مرقد مطهر امام راحل خبر داد و بیان داشت: سپاه ناحیه ساری بر طبق سهمیه ای که برایش در نظر گرفته شده در راستای زنده نگه داشتن یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران امسال نیز به مانند  سالهای قبل عمل خواهد کرد.

بنابر این گزارش ، در پایان با حضور اعضای کمیته و خبرنگاران مقرر شد:

  1. تا قبل از روز سوم خرداد ، با فرماندهان عملیات بیت المقدس و آزاد سازی خرمشهر نشست خبری یا مصاحبه ای صورت گیرد.
  2. در خصوص راه اندازی و فعال نمودن  دوربین تلویزیون شهری مستقر در ساری توسط روابط عمومی ارشاد شهرستان و شهرداری در راستای  مناسبت های خرداد ماه اقدامات مقتضی انجام شود.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما