رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر از ایمن سازی محور كیاكلا- بهنمیر خبر داد. رئيس اداره راه و شهرسازي شهرستان قائمشهر از ايمن سازي محور كياكلا _ بهمنير در قالب اجراي عمليات شانه سازي به طول 7 كيلومتر و به عرض 2 متر خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان مازندران ، محمد مهدي خناري با بیان اینکه راه به عنوان زيرساخت محور توسعه در هر جوامعي به شمارمی رود اظهار کرد: توسعه و پیشرفت راه در استان ولایتمدار مازندران انکار ناپذیر بوده از این رو بایستی توجه ویژه به این مقوله در تمامی بخش ها توسط مسئولین شود.

رئیس اداره راه و شهرسازی قائمشهردر ادامه افزود: توسعه و تکمیل شبکه راهها می تواند مازندران را به سمت تعامل و پیشرفت همه جانبه پیش ببرد.

وي با اشاره به ايمن سازي محور پرتردد كياكلا _ بهمنير بیان داشت : ايمن سازي این محور در قالب عمليات شانه سازي به طول 7 كيلومتر و به عرض 2 متر به اجرا در آمد.

خناري يكي از اهداف اداره راه و شهرسازی را ايمن سازي محورها در جهت تامين سلامت كاربران جاده اي برشمرد و تصريح كرد : به منظوركاهش تعداد و شدت تصادفات و بالطبع كاهش خسارتهاي وارده ، اين اداره برنامه هاي وسيعي را در زمينه حذف نقاط حادثه خيز ، جداسازي باندهاي رفت و برگشت ، نصب انواع علائم و تابلوهاي ايمني ، خط كشي محورها ، نصب گاردريل و.... در طول سال به طور مستمر در دستور كار خود دارد.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما