مديركل آموزش و پرورش مازندران با تاکید بر اثر بخشی آموزش و پرورش برای جامعه گفت: حاصل توسعه و تقويت آموزش و پرورش، توسعه و تقويت كشور است.

به گزارش اداره روابط عمومي آموزش و پرروش مازندران، اميري در گردهمايي مديران و روساي ادارات تابعه، كه در مدرسه نمونه دولتي ذبيحي بابل در حال برگزاري است، با اشاره به بركات معنوي ماه رجب، بهره گيري از رحمت و غفران الهي در اين ماه را فرصت بسيار خوبي در جهت تهذيب نفس دانست و اظهار کرد: با توجه به اثر بخشی آموزش و پرورش برای جامعه حاصل توسعه وتقویت آموزش و پرورش، توسعه و تقويت كشور مي باشد.

وي با اشاره به گرامي داشت مقام معلم در استان گفت: رفتار زيبا و شايسته آقاي دكتر خانپور، در اهداي هديه معلم نمونه كشوري به دانش آموزان مناطق محروم، بايد به عنوان يك رفتار الگويي در جامعه تبليغ گردد.

اميري با بيان كسب رتبه دوم جذب مشاركت هاي مردمي استان در كشور، گفت: جهت گيري هزينه ها در مدارس استان، با اولويت هوشمندسازي مي باشد.

مديركل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به موفقيت آموزش و پرورش مازندران در بحث هدايت تحصيلي دانش آموزان از ايجاد رشته گردشگري و هتل داري در هنرستان هاي استان خبر داد.

وي با تاكيد بر هدايت تحصيلي دانش آموزان در رشته هاي فني و مهارتي گفت: هدايت دانش آموزان بایستی در جهت نيازهاي منطقه و استان و رشته هایی از قبیل ، گردشگري، گل و گياه و ... صورت گیرد.

اميري بر وظيفه آموزش و پرورش در اجرايي نمودن شعار حماسه اقتصادي تاکید کرد و اظهار داشت: طرح هجرت 3، با جهت گيري زير كشت بردن زمين هاي مدارس و مراكز آموزشي و پرورشي در سطح استان اجرا خواهد شد.

متولي دستگاه تعليم و تربيت استان با اشاره به نقش محوري آموزش و پرورش در ايجاد حماسه سياسي تصريح كرد: بايد براي تبيين و ايجاد اين حماسه بزرگ در دانش آموزان، تلاش نماييم.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما