محمدباقر نوبخت شب گذشته در جمع خبرنگاران در حاشیه بازدید از مناطق بحران‌زده غرب مازندران افزود: نخستین مرحله امداد و خروج از بحران در مازندران به پایان رسیده است.

 

وي تصريح كرد : با بارش برف سنگين در منطقه شمال به ويژه غرب مازندران دولت هم بسيار نگران بود فرصت مناسبي پيش آمد تا به عنوان فرزندي كوچك از اين خطه بزرگ پيام رسان ارادت و سلام رياست محترم جمهور و هيئت وزيران باشم

دكتر نوبخت افزود : بنده دوست داشتم در نخستين ساعات خودم را به منطقه برساندم ولي به عنوان معاون برنامه ريزي و نظارت و راهبردي درگير لايحه بودجه بودم و امروز به عنوان فرستاده ويژه رئيس جمهور خدمت مردم رسيدم تا سلام و ارادت رئيس جمهور محترم و هيئت محترم دولت ابلاغ نمايم

وی با اشاره به اینکه مشکلات برق، آب و راه‌های ارتباطی غرب مازندران برطرف شده است تصریح کرد: آنچه که باعث افتخار در این حوادث بوده است درایت و پختگی مردم در همکاری با دستگاه‌های اجرایی و امدادرسان بوده است.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه نیروهای مسلح و سپاهیان عزیز با حضور به موقع در مناطق مازندران و گیلان خدمات شایسته‌ای را ارائه کردند خاطرنشان کرد: هلال احمر و مسئولان راهداری نیز در کنار مردم نسبت به کاهش آسیب‌های بحران اقدام کردند.

دكتر نوبخت تاكيد كرد : نخستين بخش بحران مديريت شد و به پايان رسيدن ولي الان مهم برآورد دقيق خسارتها و مشكلات و جبران خسارتها است البته استاندار به خوبي مرا در جريان ريز مشكلات و مصائب مردم قرار دادند و زبان مردم بودند.

وی با اشاره به اینکه خسارت‌های بخش کشاورزی، باغداری و مرغداری و واحدهای مسکونی در حال جمع‌بندی است گفت: از استاندار مازندران می‌خواهیم که با جمع‌بندی خسارات نسبت به جبران آن اقدام شود.

سخنگوي دولت همچنين از صدا و سيماي مازندران كه مشكلات مردم را در سطح ملي بسيار خوب منعكس كرد تقدير و تشكر كرد و تصريح نمود :  در اولين جلسه هيئت محترم وزيران مسائل و مشكلات را مطرح خواهم كرد و تلاش مي كنيم سريعا وضعيت مناطق را به حالت عادي برگردانيم هر چه سريعتر مشكلات مردم خوب ، با عاطفه و محبوب و عزيزم به پايان برسد

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما