دبير كل جمعيت هلال احمر كشور پس از بازديد هوايي از منطقه غرب مازندران در گفتگو با خبرنگاران گفت :در مقايسه با ساير استانها و كشورها مديريت بحران در مازندران بسيار خوب بود.

دبير كل جمعيت هلال احمر كشور پس از بازديد هوايي از منطقه غرب مازندران در گفتگو با خبرنگاران گفت :در مقايسه با ساير استانها و كشورها مديريت بحران در مازندران بسيار خوب بود و جا دارد تشكر كنم از همه مسئولان و مديران مازندران كه در حداقل  زمان ممكن بحران را مديريت كردند و زندگي مردم را به حالت عادي برگرداندند.

سید احمد موسوی افزود: الحمدلله در سايه تلاش شبانه روزي همه مسئولين و همكاري مردم آب و برق و گاز همه مناطق مشكلي ندارد و همه كارهاي امدادي هم به نحو مطلوب صورت گرفته است
وي توزيع 305 هزار بسته نان ، 4 تن خرما ، 3000 كنسرو را بخشي از اقدامات امدادگران هلال احمر در منطقه غرب مازندران اعلام كرد و گفت : 29 پرواز از طريق چرخبال هلال احمر صورت گرفته و 19 تن اقلام غذايي بين مردم توزيع شده است.
وي شرايط را بسيار مناسب خواند و گفت با اين وضعيت از فردا هم مدارس اين مناطق مي تواند فعاليت خود را آغاز كنند .
وي مديريت بحران در غرب مازندران را ستود و گفت : وضعيت بسيبار خوب است و از همه مديران و مسئولان مازندران به ويژه استاندار و معاونين ايشان ، مديران كل كه در حداقل زمان ممكن  بحران برف را مديريت كردند  تشكر و تقدير مي كنم .
قابل ذكر است  سید احمد موسوی دبير كل جمعيت هلال احمر كشور  با همراهی مهندس دامادی نماینده مردم ساری در مجلس و عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر ساعتی پیش از غرب مازندران بازديد و روند امدادرسانی را بررسي كردند

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما