وزیرنیرو بر حضور کارکنان صنعت آب و برق تا پایداری وضعیت در شهرهای غرب مازندران تأکید نمود.

به گزارش روابط عمومی استانداری، مهندس چیت چیان در جلسه کمیته بحران فرمانداری تنکابن که با حضور استاندار مازندران ، شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن و رامسر در مجلس شورای اسلامی ، سردار مومنی فرمانده پلیس راهور ومدیران کل دستگاههای اجرایی برگزارشد ، افزود:

وی تصریح نمود: وزارت نیرو از اولین ساعات وقوع حادثه ، مدیران عامل آبفای کشور و توانیر را به غرب مازندران اعزام کرد تا از نزدیک بر روند کار نظارت داشته باشند.

وزیر نیرو با اشاره به اینکه در تمام شهرهای غرب مازندران آب شرب مطمئن برقرار شد، ضمن قدردانی از تلاش و زحمات همه دولتمردان بویژه کارکنان صنعت آب و برق، افزود: باید با برنامه ریزی درست ، همه خسارت ها و آسیب ها توسط مدیران ملی واستانی جبران شود.

تقدیر مدیرعامل آب و فاضلاب استان از صبر و متانت مردم غرب مازندران

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران نیر در این جلسه از صبر ، متانت و همیاری مردم غرب مازندران تقدیر و آن را عاملی در برقراری آب شرب عنوان نمود.

ذبیح ا... ذاکری از زحمات شبانه روزی دست اندرکاران امداد رسانی بویژه کارکنان شرکت های آب و فاضلاب معین که از استانها ی گیلان ، گلستان ، سمنان ، تهران ، البرز و قزوین ، نیرو و تجهیزان خوبی ارسال نمودند ، قدردانی نمود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهری مازندران با بیان اینکه در تمامی شهرهای غرب استان آب شرب پایدار برقرار می باشد، اضافه نمود: ممکن است به دلائل خاصی برخی از مشترکین با قطع آب مواجه باشند که در این صورت مردم می توانند با سامانه ارتباطی ۱۲۲ یا شرکت های آب و فاضلاب مناطق خود مراجعه تا همکاران در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند.

اخبار استانها

Back to Top

پیاده سازی و طراحی توسط گروه نرم افزاری دیما